בית / עמקים / חדשות עמקים / המכתב של ביבי לאלחי הקטן ממגדל העמק

המכתב של ביבי לאלחי הקטן ממגדל העמק

לא כל יום זוכה ילד צעיר לקבל מכתב מראש הממשלה בכבודו ובעצמו. שבוע שעבר זה קרה לאלחי תמיר, תלמיד כיתה ד', שקיבל מכתב אישי מראש הממשלה בנימין נתניהו ששמע על ביקורו ל התלמיד עם חבריו בכנסת ישראל שם הציגו את הרעיונות שלהם לפיתוח אפליקציות שנועדו לסייע לבעלי מוגבלויות.

אל חי והמנהלת לילי נודל
אל חי והמנהלת לילי נודל

כזכור, בחודש שעבר ביקרו תלמידי בתי הספר היסודיים במגדל העמק בכנסת ישראל לאחר שהמציאו אפליקציות לסיוע וקבלת האחר אותן הציגו במפגש 'חדשנות טכנולוגית וערכים חברתיים בהובלת מנהיגות צעירה", לרגל 70 שנה למדינת ישראל שנערך בכנסת.

המשלחת ממגדל העמק כללה תלמידים, מדריכים, מנהלים, מורים והורים מבתי הספר היסודיים במגדל העמק, וביניהם אלחי הצעיר מבית הספר נופים, שהציג יחד עם מנהלת בית הספר לילי נודל את ההמצאה שלו ושל חבריו בוועדת המדע כאשר בסיום הדברים ריגש אלחי את הנוכחים כאשר שיתף אותם בסיפורו האישי כילד חולה במחלה הדושן.

לאחר הביקור בכנסת הופיע תמיר הצעיר בכלי תקשורת רבים וסיפורו הגיע עד לראש הממשלה בנימין נתניהו שהחליט לשלוח לו מכתב מפרגן.

בין היתר כתב ראש הממשלה "התרגשתי לשמוע על השתתפותך בישיבה של וועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת. למרות שאתה מתמודד עם מחלת ניוון שרירים נדירה, אינך נכנע לאתגרי הגוף. יתרה מזאת, אתה משקיע מאמצים בפיתוח יישומון לחולי סכרת כדי להקל על חייהם" כתב נתניהו והוסיף: "אני מחזק את ידייך ומוסר את הוקרתי להורייך המסורים הילה ומשה. תודה לך אלחי, שא ברכה והצלחה מקרב לב".

את המכתב סיכם נתניהו במילים שנכתבו בכתב ידו "כל הכבוד לך, אלחי" ובחתימתו.

 

בדוק גם

שמריאל פרדז'ב (צילום חגאג רחאל)

במקום לככב במכבי ת"א, נתקע בעין מאהל בליגה ב'

בגיל נערים רצתה מכבי תל אביב את שמריאל פרדז'ב * חילוקי דעות כספיים השאירו אותו בהפועל נצרת עילית * מכאן הקריירה שלו נתקעה במקום להמריא * השבוע כבש שער ניצחון שהשאיר את עין מאהל בליגה * סיפורו של כדורגלן מפוספס

אשר כהן (צילום עצמי)

זה שיר פרידה

התאטרון המרוקאי במגדל העמק, שהוקם לפני 18 שנים והיה לראשון במדינה, מקפיא את פעילותו בעקבות בעיה רפואית של המנהל והבמאי אשר כהן, שמונעת ממנו המשך פעילות: "אשמח אם מישהו ירים את הכפפה ויפעיל את התאטרון בעתיד"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *