מבזקים
בית / עמקים / מגדל העמק / "המטרה היא לברוח כמה שיותר מהר מהתחתית"

"המטרה היא לברוח כמה שיותר מהר מהתחתית"

"שמח לחזור למגדל העמק, זה הבית שלי, ברגע שהתבקשתי לחזור לא  היה לי צל של ספק שאהיה בקבוצה. הגעתי עם העוזר שלי מוטי קריספיל רק יומיים לפני המשחק נגד עירוני טבריה", אומר המאמן החדש/ ישן של הפועל מגדל העמק, רפי בוסקילה, שחוזר למועדון לאחר שנתיים בהן רעה בשדות זרים ועבר בין היתר בהפועל נצרת עילית, עירוני טבריה, אסי גלבוע ודבורייה,קבוצתו האחרונה אותה עזב לפני שבועיים".

רפי בוסקילה (צילום חג'ג ראחל)
רפי בוסקילה
(צילום חג'ג ראחל)

חזרתו של בוסקילה להפועל מגדל העמק לוותה בדרמה מקומית, לאחר שיושב ראש הקבוצה בארבע השנים האחרונות, הנרי איפרגן, הודיע על התפטרותו, בטענה שאינו מוכן לקבל תכתיבים ואם כיו"ר אין לו סמכות לקבוע מי יהיה המאמן, אין לו מה לחפש במערכת. כזכור, לפני שנתיים, עם התפטרותו של בוסקילה, מיהר איפרגן למנות את שלום לוי, יש הטוענים כדי לא לאפשר לבוסקילה להתקרר ולחזור בו מהתפטרותו.

רפי בוסקילה העביר  רק שני אימונים ובשישי שעבר הוביל את הפועל מגדל העמק לניצחון חוץ יוקרתי על האקסית, עירוני טבריה. "הכנו את השחקנים כמה שאפשר", אומר בוסקילה, "היה לי קצת יותר קל כי אני מכיר את טבריה, השחקנים עבדו, היו ממושמעים להוראות הטקטיות שלי.

על העתיד אומר רפי בוסקילה: "יש פגרה של שבועיים ומה יותר טוב מלצאת לפגרה עם ניצחון. נעשה מספר שינויים, נשחרר שני שחקנים, נביא 3-4 אחרים, כרגע הקבוצה נמצאת בתחתית והמטרה היא לברוח כמה שיותר מהר מהאזור המסוכן, ננסה לייצב את השורות, לעשות שקט תעשייתי בקבוצה ולעלות על דרך המלך".

 

בדוק גם

רם בן ברק

"העמק והגליל בשבילי תמיד היו ויהיו הבית"

אומר סגן ומשנה לראש המוסד לשעבר, רם בן ברק, שהודיע השבוע על הצטרפותו למפלגת 'יש עתיד' * "מכאן שאבתי את הערכים ואת האהבה לארץ ישראל" * "הייתי מעוניין לקדם תעשיות שיספקו תעסוקה לתושבי הגליל", הוא מצהיר

דודי טויטו מימין (צילום חגאג רחאל)

"אשחק איפה שהמאמן יציב אותי"

כדורגלן הפועל עפולה, דודי טויטו, הועבר מההגנה לקישור ולא מתלונן. "קשר שמאלי זה פחות או יותר כמו מגן שמאלי, רק שאני משחק יותר גבוה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *