יום שישי , ינואר 18 2019
בית / עמקים / נצרת עילית / המושאלים של הפועל נצרת עילית מתקשים לקבל דקות משחק בליגה א'
איליה קרסיק
איליה קרסיק

המושאלים של הפועל נצרת עילית מתקשים לקבל דקות משחק בליגה א'

הדשא של השכן לא תמיד ירוק יותר. שלושה שחקנים צעירים, בוגרי מחלקת הנוער של הפועל נצרת עילית, עזבו בקיץ את המועדון, או ליתר דיוק התבקשו לחפש לעצמם קבוצה אחרת, משום שלא היו בתכניות המקצועיות של המועדון. מסתבר שגם בקבוצותיהם החדשות בליגה א', הם מתקשים למצוא את עצמם.

איליה קרסיק
איליה קרסיק

הקשר איליה קרסיק, חתם בהפועל מגדל העמק מליגה א', אבל לא קיבל אפילו דקת משחק אחת. השבוע עבר למכבי עין מאהל, מקום אחרון בליגה ב'. בנצרת עילית סבורים כי מדובר בטעות שתפגע בעתידו המקצועי, אבל לא רצו לעמוד בדרכו וחתמו לו על טופס ההשאלה.

המגן דין נפסו, תושב כפר קמא, חתם בקיץ בעירוני טבריה מליגה א'. מאז הגיע לטבריה שותף על ידי המאמן אילן סויסה בשני משחקי ליגה מלאים ובמשחק נוסף במשך 79 דקות. בחודש האחרון כלל לא שותף. בהחלט לא מספיק עבור שחקן שמגיע ממועדון בליגה הלאומית כדי לצבור דקות משחק ולחזור בעתיד בשל ומנוסה.

שחקן נוסף, המגן דולב בק, הושאל כבר בשנה שעברה לצעירי כפר כנא אתה ירד לליגה ב'. בקיץ זעמו בסביבתו כאשר יהב גורפינקל הובא על המשבצת שלו, עמדת המגן השמאלי. והוא נאלץ לעזוב להפועל בית שאן בליגה א'. בבית שאן שילב אותו המאמן איתן טייב ב- 2 משחקים מלאים ועוד שניים חלקיים, בהחלט לא מספיק.

בדוק גם

ברוך השב. יו"ר עירוני נהריה ניסים אלפסי עם ראש עיריית נהריה רונן מרלי

אחרון לציון

עירוני נהריה קרסה מול מכבי ראשון לציון הלוהטת וירדה שוב למקום האחרון בטבלה. המאמן אלפסי: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *