בית / עמקים / חדשות עמקים / החלום של אושרי ביטאו בן ה- 10 התגשם

החלום של אושרי ביטאו בן ה- 10 התגשם

זהו סיפור המופלא של הילד אושרי ביטאו, שמנגן בוירטואוזיות יצירות של גדולי המלחינים, נחשף בקונצרט סיום שנת הלימודים בקונסרבטוריון העירוני שבהיכל גרין. אושרי ניגן שלושה קטעים קלאסיים וזאת לאחר ארבעה חודשי לימוד נגינה בלבד, שם נסללה הדרך למופע בתל אביב וגם לתרומות רבות מצד בעלי פסנתרים וכיתות אמן מכל רחבי הארץ.

אושרי ביטאו מנגן (צילום עצמי)
אושרי ביטאו מנגן (צילום עצמי)

גם תכנית "פותחים עתיד" באמצעות נציגותיה חן שליפר ומלכה הולץ עטפה את אושרי בתמיכה וליווי אישי. בסיוע אגף הרווחה בעירייה, אושרה מלגת לימודים בקונסרבטוריון העירוני. "קיבלנו עזרה מכל הכיוונים האפשריים", אמרה יעל ביטאו אמו של אושרי

אושרי לומד פסנתר בשיעורים פרטניים אצלי המורה אינה קרבץ, במסגרת הקונסרבטוריון. "אני נהנה מאוד בשיעורים, עד שהכרתי את הפסנתר רציתי להיות כדורסלן, אבל עכשיו אני רוצה להיות רק פסנתרן, אני חולם על הופעות באולמות גדולים ובשעות הפנאי אני נכנס ליוטיוב, מקשיב למוצרט באך והיידן ומנסה לנגן את היצירות שלהם".

ביום שלישי השבוע זה קרה. בעקבות החשיפה והוא הוזמן להופיע בפתיחת פסטיבל הסרטים הבינלאומי בתל אביב . ראש עיריית תל אביב רון חולדאי חיבק אותו ומסר דרישת שלום חמה לנצרת עילית ולחברו רונן פלוט. מלכת התרבות הישראלית, גילה אלמגור, עמדה על הבמה והקדישה חלק ניכר מנאומה לילד הפלא מנצרת עילית.   "אנחנו נעזור לך להגשים את החלומות", אמרה לאושרי" חלומות מתגשמים".

בדוק גם

עו"ד חן שאול (צילום עצמי)

מגדל העמק: עו"ד חן שאול וחבר המועצה לשעבר יוחאי גיחז ברשימה משותפת?

האם זה יהיה החיבור הלוהט של מערכת הבחירות במגדל העמק?

איבר אזולאי ז"ל

לא שוכחים את איבר ז"ל

האחים כפרי ועמי אזולאי, יקיימו טורניר לזכר אביהם, יוסי (איבר אזולאי) ז"ל, שהלך לעולמו לפני שלוש שנים וליווה בגאווה את הקריירה של שני בניו.

תגובה אחת

  1. הוכהאוזר תומר

    שלום רב.
    יש לי אורגן פסנתר תקין
    במתנה עבור הילד אושרי
    טל0508761474 תומר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *