בית / עמקים / בית שאן / "הדרך של איתן טייב תהיה סלולה חזרה לז'קי לוי, אין אפשרות אחרת"

"הדרך של איתן טייב תהיה סלולה חזרה לז'קי לוי, אין אפשרות אחרת"

"נוצר מומנטום מתאים לעזיבתו את הקבוצה. הוא לא רצה להצטייר כמי שנוטש ספינה טובעת, החברים החדשים עשו לו רק טוב", מסבירים מקורבי המאמן איתן טיב, את החלטתו לעזוב את הפועל בית שאן, עם כניסת קבוצת הניהול החדשה. "באו אנשים חדשים שהוא לא מכיר, אמרו שיעבוד תחת עדי קריספין כמנהל מקצועי. מי זה בכלל עדי קריספין שיהיה מעליו? מה הוא בכלל עשה בכדורגל הישראלי בכלל ובהפועל בית שאן בפרט, שיהיה מעל איתן?", תוהה אחד ממקורביו.

איתן טייב
איתן טייב (צילום: חג'אג רחאל)

איתן טייב זיהה חלון הזדמנויות עם המהפך שעברה הפועל בית שאן. הוא מבין שהקבוצה שלו חלשה ולא רוצה שכתם הירידה, אם תהיה כזו, ידבק בו. "מי שקרוב למערכת יודע שהוא הקים קבוצה מאפס, שחקנים באו רק בשבילו, אבל אי אפשר להחזיק קבוצה בלי כסף, כי זו הפרנסה של השחקנים וכמה אפשר למרוח אותם עם סיפורים? יש להם קניות במכולת, משכנתא וגן ילדים לשלם, הם צריכים לקבל כסף לא לשמוע סיפורים",  אומרים מקורביו.

איתן טייב, כאיש שהמקום יקר ללבו, יכול היה לדרוש את החוזה שלו עד סיום העונה, אבל מתוך דאגה למצבו הקשה של המועדון הסתפק בשתיים וחצי משכורות. "אם לא היה אכפת לו מהפועל בית שאן הוא היה יושב בבית ודורש את החוזה שלו עד סיום העונה", אומרים בסביבתו.

טייב נפגע עד עמקי נשמתו מהמהלכים שנעשו מאחורי גבו, שהביאו בסופו של דבר לכך שלא יהיה בקבוצה. "כאיש של ז'קי לוי הוא הלך נגד הזרם ועבר לקבוצה שמזוהה היום עם בן שטרית. גם מבית הוא ספג ביקורת על ההחלטה שלו", אומר אחד ממקורביו ומוסיף: "כעת הדרך שלו תהיה סלולה חזרה לז'קי לוי, אין אפשרות אחרת". טייב הקפיד לומר לאורך כל הדרך כי אינו מתעסק בפוליטיקה אלא בכדורגל בלבד. "הפועל בית שאן היא מעל לפוליטיקה", נהג לומר.

עם סיום דרכו בהפועל בית שאן, הופיעו בתקשורת ציטוטים לפיהם החליט לפרוש מאימון. בסביבתו דוחים את הדברים וטוענים כי נאמרו בסערת רגשות ולהט העניינים. "איתן טייב לא שכח כדורגל ויש לו עוד המון לתרום לכדורגל בית שאן ובאזור. כרגע הוא צריך רק לנוח ולטעון מצברים", אומרים בסביבתו.

איתן טייב סירב להגיב על הדברים

בדוק גם

הרקדניות של דיאנה (צילום ישראל פרץ)

הן רק רוצות לרקוד

סטודיו ארטמיס בנצרת עילית, בהובלה ושל דיאנה בלביץ', זכה במקום השני בקטגוריית היפ הופ בתחרות ריקודים, שהתקיימה בנצרת עילית. בקומפוזיציה של 6 דקות הופיעו בנות מגיל 5 עד 12 בכל הרמות. כל הכבוד דיאנה.

החזיר האבידה לבעליה. נטף (צילום עצמי)

מצא ארנק עם אלפי שקלים, החזיר אותו לתושבת נצרת

הממונה על פניות הציבור בעיריית נצרת עילית, צ'רלי נטף, גילה השבוע אזרחות למופת כאשר מצא ארנק ובו אלפי שקלים והחזיר אותו לבעליו, תושבת נצרת, קשישה בת 80, שלא האמינה למראה עיניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *