בית / עמקים / נצרת עילית / האם איאס עארף שחתם בנצרת עילית ייצא למבחנים בדינמו זאגרב?

האם איאס עארף שחתם בנצרת עילית ייצא למבחנים בדינמו זאגרב?

האם חלוצה הצעיר של הפועל נצרת עילית, איאס ארעף, שהגיע מקבוצת הנוער של מכבי חיפה, יעזוב עוד לפני ששיחק משחק ליגה אחד בשורותיה? עארף ביקש השבוע להכניס סעיף יציאה למבחנים בקבוצת דינמו זאגרב מקרואטיה, בחוזה עליו חתם.

מסתבר כי ארעף, בן 19, תושב כפר מעיליא שבגליל המערבי, הרשים את הסקאוטים של דינמו זאגרב במשחק ליגת האלופות לנוער של מכבי חיפה נגד בורוסיה דורטמונד. "עליתי במחצית השנייה, היה לי משחק טוב והם התרשמו .איאס אערף (צילום חגאג רחאל)

איאס אערף (צילום חגאג רחאל)

ממני", אומר השחקן שאת השנים הראשונות בקריירה שלו עשה בהפועל מטה אשר ובקבוצת נערים ב' הצטרף למכבי חיפה.

עראף: "אחרי המשחק הם פנו לסוכן שלי, כרגע זה תלוי בהסכמה של מכבי חיפה לאפשר לי לצאת למבחנים. יש סעיף יציאה בהסכם עם נצרת עילית, לשחק באירופה זה חלום גדול".

איאס עראף שיחק בעונה שעברה רק 5 משחקים מלאים בקבוצת הנוער של איתי מרדכי, שזכתה באליפות.  בסך הכל פתח ב- 12 משחקים בהרכב, ב-18 משחקים עלה כמחליף, בסך הכל כבש 3 שערי ליגה בעונה החולפת.

בדוק גם

ראשוני העולים כבר כאן

בנצרת עילית עולים על הגל

לראשונה מזה למעלה מעשור, נצרת עילית חוזרת להוביל בקליטת עלייה: על פי הנתונים, במחצית הראשונה של 2017 נקלטו בעיר פי שלוש יותר מאשר בכל שנת 2016 והשיא צפוי באוקטובר – 56 עולים צעירים יגיעו וישתלבו בתכנית תעסוקתית מיוחדת הכוללת קורס הכשרה מקצועי לתפקיד חשמלאי מוסמך ועבודה מובטחת

אפרת וחמימו

חמימו שועי, זוכרים?

אפרת מתרגם מנצרת עילית תפסה תמונה עם הסלב הבית שאני חיים (חמימו) שועי, בוגר העונה האחרונה של האח הגדול, שמאז אבדו עקבותיו, במהלך אירוע בבית שאן. כבוד. או שלא...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *