בית / עמקים / חדשות עמקים / האיש שאמר "לא" לאינטל

האיש שאמר "לא" לאינטל

חסן בסול סיים השנה את לימודי ההנדסאות מכטרוניקה במכללה נצרת עילית – יזרעאל. בימים אלה הוא בוחר באלו קורסים מקצועיים ימשיך ללמוד במכללה, הכיוון הוא לימודי חשמלאי מוסמך והסמכות.

חסן בסול (צילום עצמי)
חסן בסול (צילום עצמי)

סיפורו של חסן, תושב נצרת, הוא סיפור מרתק על צעיר שהגיע למכללה כדי לבנות לעצמו קריירה, הוא היה מכוון מטרה, ידע בדיוק לאן הוא שואף להגיע, אך המציאות עולה לעיתים על כל דמיון וחלום. "התקבלתי לעבודה באינטל, התאגיד הישראלי בחברה העולמית, חברת אינטל הסכימה לממן את המשך לימודיי ובפרט שאעבוד בחברה. הכיוון היה ברור, קריית גת, אינטל, מספר בחיוך חסן ומוסיף: אלא שלשמחתי רעייתי ואני חובקים בת בכורה אשר נולדה לפני זמן קצר וכל התמונה השתנתה", אומר חסן, אשר בעצה אחת עם רעייתו החליט לוותר על החלום ולהישאר קרוב לבת הבכורה, לרעיה ולמשפחה הגרעינית. "אין ספק שיש תחושה של פספוס ושל הפסד בהגשמה העצמית, אבל אחרי שקיבלנו את ההחלטה, בחרתי במשפחה על כל המשתמע מכך וגם בחרתי לעבוד במפעל רציני, איכותי, פניציה, כאחראי על מתקן האנרגיה של המפעל".

חסן מרוצה מאוד מעבודתו בפניציה וכבר הוכיח את מקצועיותו, אותה רכש במכללה נצרת עילית – יזרעאל. "הצלחתי לחסוך 261 אלף שקל כממונה אנרגיה במפעל וזו רק ההתחלה", מצטנע חסן, אשר מוסיף באותה נשימה: "מצאתי במכללה צוות הוראה מעולה, מקצועי ואיכותי, אני חייב לציין את המרצה שלי בשנה האחרונה גאנדי , שמקצועיותו הוכיחה את עצמה בעבודתי בפניציה".

 

לחסן יש חלום נוסף, שאיפה ממוקדת, במקביל לעבודתו החשובה בפניציה, להשתלב בהדרכה ובלמידה במכללה, "אני מאמין שגם זה יגיע", אומר חסן.

בדוק גם

צפניה והחברים בבטומי (צילום עצמי)

מפגש מרגש בגאורגיה

מישה צפניה מנצרת עילית, חזר לבטומי, גאורגיה, אחרי 43 שנות היעדרות והתרגש לפגוש שם חברי ילדות. מרגש.

המנכל-ברעם-והמנהל-המקצועי-רועי-כהן (צילום-עצמי.)

בלם בלגי ממוצא קונגולזי מגיע להיבחן בהפועל נצרת עילית

מדובר בצ'ירו נקוטו, בן 30, בעל אזרחות בלגית, ששיחק בשנים האחרונות בהולנד, בין היתר בקבוצת הפאר איינדהובן, ובשנתיים האחרונות ב-NAC ברדה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *