בית / עמקים / בית שאן / האחות הגדולה מבית שאן

האחות הגדולה מבית שאן

לראשונה אולי בחייו, בבר אלסלסי, האיש המזוהה יותר מכל עם הפועל בית שאן, החליף את ערוצי הספורט בערוץ הישיר של האח הגדול. הסיבה: הבת המקסימה שלו, פלורי אלקסלסי, רווקה בת 38, משתתפת בעונה החדשה של תוכנית הריאליטי. בבית שאן מתכוננים להתגייס לטובת הצלחתה. כניסתה של פלורי ברביעי שעבר לבית האח הגדול הפכה מהר מאוד לנושא השיחה העיקרי ביישוב קטן כמו בית שאן, בו כולם מכירים את כולם. אפילו חבריה הקרובים בבית שאן, כולל בני משפחה, לא ידעו על כך והופתעו בגדול. במשפחתה הסבירו כי מדובר בהסכמי סודיות חמורים עליהם היא חתומה ושאותם לא רצתה להפר.

יש לציין כי הוריה, בבר וסוזן היו בסוד העניינים וצוות צילום מיוחד נשלח לבית שאן, לתעד את הרגע בו היא בישרה להורים על החלטתה להיכנס לבית הכי מפורסם בישראל. האם הייתה בהלם ולא הבינה מאין הגיע הרעיון הזה, דווקא האב, בבר אלקסלסי, אולי משום שהוא רגיל למצלמות ולחשיפה, גילה יותר קלילות ואיחל לבתו הצלחה בכל אשר תפנה. הצוות הגיע גם לאצטדיון הכדורגל העירוני בבית שאן, ופלורי הצהירה לא פעם כי זה היה ביתה השני. בגלל האב בבר, שסביב דמותו נשזרו לא מעט סיפורים, היא גדלה בבית בו אכלו, שתו ונשמו הפועל בית שאן. פלורי אף הצהירה כי אם היה לה מספיק כסף הייתה קונה את הקבוצה, כדי לעשות טוב לאביה, שאגב בחודש יוני האחרון, קיבל מעיתון ידיעות הגליל פרס מפעל חיים, על תרומתו לכדורגל בבית שאן. פלורי יחד עם כל בני המשפחה התייצבו בהרכב מלא.

הפתיעה את כולם. אלקסלסי (צילום עצמי)
הפתיעה את כולם. אלקסלסי (צילום עצמי)

פלורי קסלסי עזבה את בית שאן לפני מספר שנים והעבירה את כובד חייה לעיר הגדולה, אולם במרוצת השנים היא מקפידה לשמור על קשר חם והדוק עם המשפחה ועם החברים הקרובים בבית שאן, שמספרים עליה כי "היא חביבה, בחורה חייכנית, אבל שאף אחד לא ינסה לעצבן אותה…".

היא למדה בתיכון כללי אורט בית שאן, מתגוררת כיום ברמת גן, עובדת כמנהלת משרד עו"ד ומעריציה כבר פתחו לה עמוד בפייסבוק, בו הם מתעדים און ליין, 24 שעות ביממה, את התנהלותה בבית האח הגדול וכמובן שקוראים למריצים לסמס עבורה. "היא עממית, היא יפה, והיא משלנו", הם כותבים.

מי שהבטיח לסייע לה הוא היחצ"ן עודד מויאל, שהבטיח לגייס את כל החברים שלו בעיר הגדולה ולנצל את כל הקשרים, לטובתה של פלורי. עודד מויאל כידוע, גם הוא בית שאן שעזב לטובת תל אביב וכבש את חיי הלילה בישראל. עודד מויאל התפרסם בזמנו בסרט 'בית שאן סרט מלחמה", שתיעד את מאבק ההישרדות של הפועל בית שאן בעונתה הראשונה בליגה הבכירה

בדוק גם

העירייה מוקירה את התורמים והשותפים להפקת האירוע

מאות פתחו את ליבם במיזם "להגשים חלום של ילד"

ערב ההתרמה המסורתי 'להגשים חלום של ילד' המתקיים מדי שנה במגדל העמק אירח השנה מרתון סטנד-אפ עם שרשרת קומיקאים ובראשם שלום אסייג. כ-500 צופים הגיעו לערב המרגש שכל הכנסותיו קודש להגשמת חלומות ושילוב ילדים בפעילויות וחוגים

משפחת פינקר חוגגת (צילום עצמי)

בן 13 למצוות

משפחת פינקר ממושב חבר שבתענכים, חגגה בר מצווה מיוחדת לבן ינון, באולמי פאר בעפולה. החברים לכיתה עשו שמח ברחבת הריקודים. רקק בשמחות..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *