בית / עמקים / חדשות עמקים / דו"ח משרד הבריאות קובע: העמק ממשיך להוביל במניעת זיהומים

דו"ח משרד הבריאות קובע: העמק ממשיך להוביל במניעת זיהומים

דו"ח משרד הבריאות שהתפרסם בימים אלה וחושף את נתוני בתי החולים בישראל מגלה פעם נוספת כי מרכז רפואי העמק של כללית מצטיין במניעת זיהומים.

בית חולים העמק (צילום דוברות בית החולים)
בית חולים העמק (צילום דוברות בית החולים)

לדברי ד"ר ביביאנה חזן, מנהלת היחידה למניעת זיהומים במרכז רפואי העמק, "בדיקת משרד הבריאות ביחידות לטיפול נמרץ בארץ מתמקדת באלח דם נרכש. מדובר בזיהום שנגרם כאשר חיידק פולש לזרם הדם של המטופל ועלול לסכן חיים. ניתן למנוע מקרים של אלח דם נרכש ביחידות לטיפול נמרץ על ידי הקפדה על אמצעי הזהירות, היגיינה נכונה ועבודה שיטתית של הצוותים המטפלים".

בכל הפרמטרים שבדק משרד הבריאות מדורג מרכז רפואי העמק בין בתי החולים הטובים ביותר במניעת זיהומים נרכשים. מנהלת מרכז רפואי העמק פרופ' אורנה בלונדהיים "אני גאה בתוצאות של הדו"ח, שמעידות שנה אחר שנה על מקצועיות ומסירות של אנשי הצוות שלנו ביחידה לטיפול נמרץ, ואת הליווי המקצועי של היחידה למחלות זיהומיות. תוצאות כאלה מתאפשרות רק הודות לעבודה שיטתית ונכונה של כל אחד מאנשי הצוות ובהם רופאים, אחיות, כוחות העזר ואנשי המשק והניקיון שמקפידים הקפדה יתרה על ניקיון סביבת המטופל ועל כללי ההיגיינה המתחייבים לפני כל מגע עם מטופל, וכך נוצרת סביבה בטוחה למטופלים שלנו".

 

בדוק גם

עמוס גלאם

עמוס גלאם יעמוד בראש מפלגת העבודה במגדל העמק בבחירות למועצה

יו"ר המפלגה אבי גבאי החליט שלא יתקיימו פריימריס. המפסיד הגדול: יוסי פורטל, שככל הנראה יחבור לעופרה פינקלשטיין

אחיקם משה דוד במונדיאל במוסקבה (צילום עצמי)

המונדיאל השמח בעולם

איש התקשורת המוערך, אחיקם משה דוד, צפה בגמר המונדיאל במוסקבה ומביא חוויות ורשמים לקוראי ידיעות הגליל * חוויה של פעם בחיים מהמשחק הכי חשוב בעולם הכדורגל * ולמי הוא מחזיק עכשיו אצבעות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *