מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / גם להפועל נצרת עילית יש סוף סוף יושב ראש חוג אוהדים

גם להפועל נצרת עילית יש סוף סוף יושב ראש חוג אוהדים

במשך למעלה מעשור שימש יוסי ליקוורניק כיושב ראש חוג האוהדים של הפועל נצרת עילית. את התואר קיבל בימים היפים של המועדון בליגת העל. מאז עברו מים רבים בירדן, הקבוצה נשרה ללאומית וליקוורניק המשיך לשאת בתואר, למרות שכבר הפסיק להגיע למשחקים.

שלומי שטיינברג משמאל עם האוהד חסון
שלומי שטיינברג משמאל עם האוהד חסון

רגע לפני פתיחת האימונים לעונה הקרובה, כינס המנהל החדש, שרון סויסה  את נציגי האוהדים, וביקש מהם לבחור יושב ראש חדש, תושב העיר שמגיע למשחקים ומזוהה עם הקבוצה. לתפקיד נבחר שלומי שטיינברג, אוהד המלווה את הקבוצה בכל המשחקים, בית וחוץ, כבר שנים רבות. "שמח לקבל את התפקיד, הגיע הזמן שלקבוצה יהיה יושב ראש חוג אוהדים אחרי שנים בהן היינו כעדר ללא רועה והדבר נראה היטב ביציעים", אומר שטיינברג.

לדברי שטיינברג, "מספר אוהדים הציעו את מועמדותם ואני נבחרתי ברוב קולות, שמח על האמון שהחברים נתנו בי".

שטיינברג אומר שהמטרה הראשונה שלו תהיה לייצב את חוג האוהדים. הוא הקים קבוצת ווטסאפ, בה חברים כ- 200 אוהדים. "יש התעוררות בעיר, יש התעניינו בקבוצה. המאמן ירון הוכנבוים הביא רוח חדשה והמון התלהבות, נקווה שהתוצאות יהיו גם במשחקים", אומר שטיינברג, חבר ועד העובדים במפעל שטראוס בו הוא עובד.

שטיינברג מבקש לציין את המנכ"ל, גיל ברעם. "בזכותו המועדון הזה בכלל קיים. הוא עשה ימים ולילות למען המועדון. מגיע לו קצת נחת מהקבוצה. כאוהדים והא תמיד דאג לנו להזמנות במשחקי חוץ, דאג לכל אוהד ואוהד שהגיע, אנחנו מעריכים אותו מאוד ואוהבים אותו".

שלומי שטיינברג מזמין את אוהדי הקבוצה לרכוש מנויים  לאוהדים. "כל מי שקורא לעצמו אוהד וכל מי שהקבוצה יקרה לו, מוזמן להגיע, להביע תמיכה ולקנות מנוי", הוא אומר.

בדוק גם

כבש. גרגץ יוריצה (צילום חגאג רחאל)

סוף סוף ניצחון להפועל נצרת עילית

לאחר ארבעה הפסדים רצופים במשחקים הרשמיים, גברה הקבוצה 0-2 על הפועל בית שאן במשחק אימון

הקליע שהוצא מכתפה של האישה

תושבת נצרת עילית שחתה בבריכה, חטפה קליע בכתף

בעקבות המקרה יש חשש רב בקרב לא מעט תושבים. "כבר אי אפשר להיות בטוחים בשום מקום", הם כועסים. מהמשטרה נמסר כי נסיבות האירוע בבדיקה, וככל הנראה מדובר בכדור שנורה לאוויר מאזור נצרת. חוקרי משטרה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *