בית / עמקים / נצרת עילית / גל קטבי חתם רשמית בנצרת עילית

גל קטבי חתם רשמית בנצרת עילית

בתקופה בה הכדורגלן הצעיר, גל קתבי, התלבט בין הפועל חדרה מליגת העל להפועל נצרת עילית, גיששו גורמים בהפועל עפולה אפשרות לעשות מחטף ולהביא אותו לקבוצה שלהם. הערב (רביעי) חתם קטבי רשמית בנצרת עילית.

גל קטבי והמנכ"ל גיל ברעם
גל קטבי והמנכ"ל גיל ברעם

יש לציין כי מי שפנה לנציגיו של גל קטבי הצעיר, תושב פרדס חנה, הוא דמות שאינה נושאת כל תפקיד רשמי בהפועל עפולה, אבל מקובלת מאוד על הנשיא ששי יעקב והיו"ר דני אסולין ואף מסייעת להם בנושאים שונים.

נציגיו של קטבי מיהרו להוריד את הגורם העפולאי מהסיפור: "נכון, הוא לא חתום כרגע באף מקום, אבל יש מילה של כבוד ממכבי חיפה שהוא ישחק בנצרת עילית", הבהירו נציגיו של השחקן.

בינתיים השתלב קטבי באימוני נצרת עילית והפך לשחקן מן המניין בקבוצה וכאמור, הערב חתם בקבוצה. אגב, אותו גורם מעפולה גם גישש אצל המאמן, ירון הוכנבוים בפגרה, למרות שידע שיש לו הסכם בהפועל נצרת עילית.

 

בדוק גם

אביב סולומון (צילום :עצמי)

אוהד רבינוביץ ואביב סולומון בדרך חזרה להפועל נצרת עילית

השניים מתאמנים מאז טרום העונה באשדוד וקיבלו אור ירוק לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות. מכיוון שנכון להיום אין להם הצעות מליגת העל, האופציה הריאלית עבורם היא הפועל נצרת עילית.

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *