בית / עמקים / ספורט עמקים / גל ברזאני לא המריא למחנה האימונים בעקבות אי הבנות החוזה

גל ברזאני לא המריא למחנה האימונים בעקבות אי הבנות החוזה

השוער גל ברזאני החרים את מחנה האימונים של הקבוצה בבלגרד. ביום שני הפתיע בראזני, כשהודיע כי לא יגיע לנמל התעופה ולא יטוס לבלגרד. "שיקול הדעת שלו לא היה נכון, לא יודע מי הכניס לו דברים לראש", אומר האיש החזק בהפועל עפולה, דני אסולין.

גל ברזאני (צילום חגאג רחאל)
גל ברזאני (צילום חגאג רחאל)

ברזאני הגיע בשבוע שעבר להבנות על חוזה חדש לשלוש שנים. ביום ראשון, יממה לפני הטיסה, התברר לו כי מדובר בסכומים אחרים, לא אלה שנקבעו מול דני אסולין. "מה ציפו, שהוא יחתום על חוזה כאשר הובטחו לו מספרים אחרים?", תהה אחד ממקורביו של השוער הצעיר.

"הופתעתי ואני כועס עליו מאוד", אומר אסולין, "הייתה אי הבנה ואפשר היה לפתור אותה, לא הצליחו לתפוס אותי וחבל. הופתעתי מהצעד שלו ואני גם כועס, כי גל זה ילד שאני אוהב, אני רואה בו את שוער העתיד של הפועל עפולה ולכן סיכמתי איתו לשלוש שנים. אם יש בעיות אני פה בשביל לפתור אותן, במיוחד שמדובר בשחקן בית".

בדוק גם

ראשוני העולים כבר כאן

בנצרת עילית עולים על הגל

לראשונה מזה למעלה מעשור, נצרת עילית חוזרת להוביל בקליטת עלייה: על פי הנתונים, במחצית הראשונה של 2017 נקלטו בעיר פי שלוש יותר מאשר בכל שנת 2016 והשיא צפוי באוקטובר – 56 עולים צעירים יגיעו וישתלבו בתכנית תעסוקתית מיוחדת הכוללת קורס הכשרה מקצועי לתפקיד חשמלאי מוסמך ועבודה מובטחת

אפרת וחמימו

חמימו שועי, זוכרים?

אפרת מתרגם מנצרת עילית תפסה תמונה עם הסלב הבית שאני חיים (חמימו) שועי, בוגר העונה האחרונה של האח הגדול, שמאז אבדו עקבותיו, במהלך אירוע בבית שאן. כבוד. או שלא...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *