בית / עמקים / חדשות עמקים / בת שירות לאומי התמוטטה למוות בנחל זוויתן

בת שירות לאומי התמוטטה למוות בנחל זוויתן

בת שירות לאומי שטיילה  היום (ה') עם חברותיה בנחל זוויתן, סמוך בריכת המשושים ברמת הגולן, התמוטטה  למוות במהלך הטיול.  פארמדיקים של מד"א  מרחב ירדן, בשיתוף יחידת חילוץ גולן ויחידת החילוץ של צה"ל, בצעו בצעירה פעולות החייאה למעלה משעה, ולבסוף נאלצו  לקבוע את מותה.

משלחת מדא
צוות מד"א (צילום ארכיון: רועי אנגל דוברות מד"א)

בעקבות המקרה מנהלת השירות הלאומי מסרה בתגובה: ""בעקבות מותה הטראגי של מתנדבת השירות הלאומי שנפטרה במהלך טיול סוף שנה שקיימה עמותה בשירות הלאומי בנחל זוויתן, מנהלת השירות האזרחי – לאומי ערכה בדיקה ראשונית לפיה עולה כי העמותה הקפידה על כללי הבטיחות וההנחיות באשר לפעילות בחיק הטבע.

מנכ"ל מנהלת השירות האזרחי-לאומי, שר-שלום ג'רבי הורה על הקמת וועדת בדיקה שיעמוד בראשה סמנכ"ל המנהלת מר יעקב עמר. הועדה תבדוק את המקרה המצער ותוודא כי נשמרים כל ההנחיות והתקנים הנדרשים בכלל הפעילויות והטיולים שעורכות העמותות בשירות האזרחי-לאומי".

 

 

בדוק גם

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

אוהד דוד (צילום חגאג רחאל)

הפועל איכסאל מוותרת על השוער אוהד דוד

באיכסאל ניהלו משא ומתן מתקדם עם השוער רון שושן, שהעדיף בסופו של דבר לחתום בהפועל עפולה. המאמן גיל לבנדה יחפש בימים הקרובים שוער בכיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *