בית / עמקים / חדשות עמקים / בני הזוג ניצלו משריפה

בני הזוג ניצלו משריפה

קצר חשמלי גרם לשריפה בסלון ביתם של רימה ורפי אנידאר מטבריה. אתמול (שבת) לפנות בוקר הגיעה הזוג למרכז הרפואי פוריה  לאחר שסבלו משאיפת עשן. יחד עם האישה הגיעו כלבה ושני גורים.

בני הזוג ישנו בדירתם השכורה בטבריה כפרצה השריפה. רפי מתאר את אותו הלילה: "בשעה 4:00 לפנות בוקר התעוררתי פתאום וראיתי גל של עשן סמיך בבית, ניסיתי להגיע לדלת של הדירה ולא הצלחתי, העשן היה כבד , התחלתי להשתעל ונפלתי לרצפה. חזרתי לחדר השינה, יחד עם רימה עמדנו בחלון הדירה וזעקו לעזרה".

"חשבנו רק על הכלב השלישי". רימה ורפי אנידאר. (צילום: דוברות פוריה)

 כוחות ההצלה שהגיעו תוך זמן קצר ניסו לחלץ את בני הזוג דרך סורגי החלון בחדר השינה וכשלא הצליחו נעזרו בפורץ שפתח את דלת הדירה. השניים חולצו והועברו לבית החולים. לפני שעלו על האמבולנס דאגה רימה לקחת איתה את הכלבה שלה מסוג צ'יוואווה  ואת שני גוריה. "את הגור השלישי לא מצאנו היא מספרת, חשבנו שהוא נפגע בשריפה. הבוקר התברר שהוא הצליח לברוח ומצאו אותו בחוץ". היא מתארת בשמחה.

לדברי בני הזוג, השריפה נגרמה ככל הנראה כתוצאה מקצר בשקע החשמל, וכתוצאה מכך נשרף סלון הדירה.  סגנית מנהל מחלקה פנימית א', ד"ר קלאודיה סימסולו עדכנה הבוקר כי מצבם הרפואי של השניים היום טוב, הם סבלו משאיפת עשן וטופלו כנדרש באמצעות חמצן.

בדוק גם

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

האחים/ כדורגלנים עם האבא/ מאמן (צילום עצמי)

גביע המדינה ינדוד לכפר טמרה שבגלבוע?

האחים עומרי וכארם זועבי מככבים בקבוצות הצעירות של מכבי חיפה והשבוע העפילו לשלב חצי הגמר * אבא אדהם והדודים ספואן וסולטן נושאים בנטל ההסעות מהכפר שבגלבוע לאימונים ולמשחקים * אבא אדהם: "יש להם כשרון ורצון גדול להצליח"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *