יום שני , ינואר 21 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / בני הזוג ניצלו משריפה
דוברות פוריה
דוברות פוריה

בני הזוג ניצלו משריפה

קצר חשמלי גרם לשריפה בסלון ביתם של רימה ורפי אנידאר מטבריה. אתמול (שבת) לפנות בוקר הגיעה הזוג למרכז הרפואי פוריה  לאחר שסבלו משאיפת עשן. יחד עם האישה הגיעו כלבה ושני גורים.

בני הזוג ישנו בדירתם השכורה בטבריה כפרצה השריפה. רפי מתאר את אותו הלילה: "בשעה 4:00 לפנות בוקר התעוררתי פתאום וראיתי גל של עשן סמיך בבית, ניסיתי להגיע לדלת של הדירה ולא הצלחתי, העשן היה כבד , התחלתי להשתעל ונפלתי לרצפה. חזרתי לחדר השינה, יחד עם רימה עמדנו בחלון הדירה וזעקו לעזרה".

"חשבנו רק על הכלב השלישי". רימה ורפי אנידאר. (צילום: דוברות פוריה)

 כוחות ההצלה שהגיעו תוך זמן קצר ניסו לחלץ את בני הזוג דרך סורגי החלון בחדר השינה וכשלא הצליחו נעזרו בפורץ שפתח את דלת הדירה. השניים חולצו והועברו לבית החולים. לפני שעלו על האמבולנס דאגה רימה לקחת איתה את הכלבה שלה מסוג צ'יוואווה  ואת שני גוריה. "את הגור השלישי לא מצאנו היא מספרת, חשבנו שהוא נפגע בשריפה. הבוקר התברר שהוא הצליח לברוח ומצאו אותו בחוץ". היא מתארת בשמחה.

לדברי בני הזוג, השריפה נגרמה ככל הנראה כתוצאה מקצר בשקע החשמל, וכתוצאה מכך נשרף סלון הדירה.  סגנית מנהל מחלקה פנימית א', ד"ר קלאודיה סימסולו עדכנה הבוקר כי מצבם הרפואי של השניים היום טוב, הם סבלו משאיפת עשן וטופלו כנדרש באמצעות חמצן.

בדוק גם

השריפה בכפר קרע. צילום: משטרת ישראל

פעוטות פונו מגן ילדים בגלל שריפה

המשטרה פינתה היום (ב') במהלך הבוקר עשרות פעוטות מגן ילדים בכפר קרע בעקבות שריפה המתחוללת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *