בית / עמקים / חדשות עמקים / בני הזוג ניצלו משריפה

בני הזוג ניצלו משריפה

קצר חשמלי גרם לשריפה בסלון ביתם של רימה ורפי אנידאר מטבריה. אתמול (שבת) לפנות בוקר הגיעה הזוג למרכז הרפואי פוריה  לאחר שסבלו משאיפת עשן. יחד עם האישה הגיעו כלבה ושני גורים.

בני הזוג ישנו בדירתם השכורה בטבריה כפרצה השריפה. רפי מתאר את אותו הלילה: "בשעה 4:00 לפנות בוקר התעוררתי פתאום וראיתי גל של עשן סמיך בבית, ניסיתי להגיע לדלת של הדירה ולא הצלחתי, העשן היה כבד , התחלתי להשתעל ונפלתי לרצפה. חזרתי לחדר השינה, יחד עם רימה עמדנו בחלון הדירה וזעקו לעזרה".

"חשבנו רק על הכלב השלישי". רימה ורפי אנידאר. (צילום: דוברות פוריה)

 כוחות ההצלה שהגיעו תוך זמן קצר ניסו לחלץ את בני הזוג דרך סורגי החלון בחדר השינה וכשלא הצליחו נעזרו בפורץ שפתח את דלת הדירה. השניים חולצו והועברו לבית החולים. לפני שעלו על האמבולנס דאגה רימה לקחת איתה את הכלבה שלה מסוג צ'יוואווה  ואת שני גוריה. "את הגור השלישי לא מצאנו היא מספרת, חשבנו שהוא נפגע בשריפה. הבוקר התברר שהוא הצליח לברוח ומצאו אותו בחוץ". היא מתארת בשמחה.

לדברי בני הזוג, השריפה נגרמה ככל הנראה כתוצאה מקצר בשקע החשמל, וכתוצאה מכך נשרף סלון הדירה.  סגנית מנהל מחלקה פנימית א', ד"ר קלאודיה סימסולו עדכנה הבוקר כי מצבם הרפואי של השניים היום טוב, הם סבלו משאיפת עשן וטופלו כנדרש באמצעות חמצן.

בדוק גם

סכין אילוסטרציה

נצרת: בן 20 נדקר, פונה לבית החולים פצוע קשה

מהמשטרה נמסר כי נסיבות האירוע אינן ברורות והרקע למקרה טרם ידוע.

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

הפועל עפולה עברה בבקרה התקציבית

היו"ר דני אסולין: "לא אשקר, עברו עלי ימים קשים ללא שינה, כולנו עבדנו קשה כדי שהקבוצה תעבור בקרה ואני שמח שעמדנו במשימה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *