בית / עמקים / בית שאן / ראש המועצה האזורית גלבוע: "אנו מתריעים על הסכנה בכביש 71 עוד מימי ממשלת רבין"

ראש המועצה האזורית גלבוע: "אנו מתריעים על הסכנה בכביש 71 עוד מימי ממשלת רבין"

בעקבות תאונות הדרכים הקטלניות שהתרחשו השבוע בכביש 71 המוביל מגשר שייך חוסיין ומעוז חיים ועד עפולה שלחו ראש המועצה האזורית גלבוע דני עטר, ראש עיריית בית שאן ג'קי לוי וראש מועצת עמק המעיינות, יורם קרין מכתב לשר התחבורה ישראל כץ הקורא להשלים את התכנית להרחבת הכביש.

דני עטר
כביש עמוס בתנועה. דני עטר (צילום: ישראל פרץ)

עטר: "מדובר באחד הכבישים המסוכנים ברחבי ישראל. תוואי הכביש הינו צר, לא בטיחותי ולאורכו מספר כניסות מסוכנות ליישובים, בתי ספר ואתרים נוספים. כל יום בו הכביש נשאר במצבו מהווה סכנה חמורה לעוברים ושבים. רק בימים האחרונים גבה כביש מסוכן זה את חייהם של ארבעה בני אדם. תאונות דרכים מצערות אלו ממחישות את אשר עליו אנו מתריעים במשך שנים רבות. כביש זה עמוס בתנועת משאיות כבדות, רכבי צבא, כלים חקלאיים וכלי רכב נוספים המסכנים את שלום הנהגים. יש להשלים בהקדם האפשרי את התכנית להרחבת כביש 71 והסדרת הכניסות לאתרים, בתי ספר ויישובים שלאורכו המונחת על שולחן משרד התחבורה עוד מימי ממשלת רבין".

בדוק גם

עוד משפחה הצטרפה אל חיק היהדות (צילום עצמי)

רות לא לבד

40 עולים חדשים בנצרת עילית, אשר יהדותם הייתה מוטלת בספק, עברו בשנה האחרונה תהליך גיור אורותודוכסי * הרב קריספיל: " לא פשוט לקבל על עצמך לשנות את אורח החיים ולהפוך ליהודי שומר מצוות"

הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)

עוזרים לשהם לנצח את הסרטן

שהם שמיר בן 10 חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה. בבית החולים בישראל הוא קיבל את הטיפול הטוב ביותר שיכול להיות עבורו אבל זה לא מספיק כדי שיחלים. התקווה האחרונה של שהם מגיעה מארה"ב: טיפול חדשני שעלותו 2.5 מיליון שקל יכול להצילו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *