בית / עמקים / בית שאן / פורסם מכרז להקמת תחנת רכבת בבית שאן

פורסם מכרז להקמת תחנת רכבת בבית שאן

בית שאן עולה על מפת רכבת ישראל. החברה הלאומית לדרכים, פרסמה היום לראשונה מכרז להקמת תחנת רכבת בבית שאן, במסגרת פרויקט רכבת העמק, ההולך ומוקם בימים אלה. כך הודיע היום (ב') שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ.

שר התחבורה ציין כי המכרז להקמת תחנת הרכבת בית שאן הוא הראשון מבין חמש תחנות רכבת שיוקמו בשלב הראשון לאורך מסילת העמק, שאורכה כ- 60 קילומטרים. מדובר בתחנות לב המפרץ, כפר יהושוע, כפר ברוך, עפולה ובית שאן. בנוסף לכך, יוקמו גשרים באורך כולל של כארבעה קילומטרים ותכרה מנהרה באורך קילומטר אחד שתצא מתחנת עפולה.

תחנת בית שאן
חלום לפריפריה.תחנת בית שאן (הדמיה משרד התחבורה)

השר כץ ציין, כי במהלך השבוע יתפרסם מכרז נוסף להקמת תחנת רכבת נוספת בכפר ברוך ובתוך חודש יפורסם מכרז שלישי להקמת תחנת הרכבת בכפר יהושוע. מכרזים להקמת שתי התחנות הנוספות, בלב המפרץ ובעפולה צפויים להתפרסם בחודשים הקרובים.

 

בדוק גם

מכתירים את שושן (צילום חגאג רחאל)

רון שושן- שוער העונה 2017/18

שושן הציג את העונה הטובה בקריירה שלו וסייע לקבוצתו לעלות לפלייאוף העליון, בזכות רצף מדהים של 15 משחקי ליגה רצופים ללא ספיגת שער.

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *