בית / עמקים / בית שאן / עמקים: המשטרה עצרה ציידי חוחיות

עמקים: המשטרה עצרה ציידי חוחיות

החוחיות שנתפסו בציד
החוחיות שנתפסו בציד (חטיבת דוברות המשטרה)

שוטרי סיור ממשטרת בית-שאן עצרו הבוקר (ראשון) ארבעה חשודים בצייד בלתי חוקי של חוחיות באזור החקלאי של קיבוץ "בית -אלפא". בעקבות הודעה של רב"ש קיבוץ בית אלפא על כך שבשדות החקלאים נראה רכב ובו מס ' חשודים שנמלטו מהמקום כאשר הבחינו ברב"ש ניגש לבדוק את פשר מעשיהם.

למקום הגיעו שוטרים ממשטרת בית שאן החלו בסריקות במהלכן הבחינו ברכב החשוד ביקשו לבדוק את נוסעי הרכב אך הרכב פתח במנוסה , השוטרים הצליחו לעצור את הרכב בסמוך לקיבוץ גבע.

ברכב נתפסו עשר ציפורים מסוג "חוחית" שהינה חיית בר מוגנת האסורה לצייד , כלובים ,מלכודות ורשתות ששימשו לצייד. נעצרו גבר ואישה בשנות השלושים תושבי טייבה שבמשולש וכן שני שוהים בלתי חוקיים ( 26,37) תושבי שכם. הארבעה נעצרו והועברו לחקירה בתחנה , דיווח הועבר לרשות הטבע והגנים.
פקד ערן זוערי קצין השיטור הקהילתי במשטרת בית שאן ציין:"תגובה מהירה של שוטרי הסיור הביאה ללכידתם של החשודים בצייד לא חוקי , אנו נעביר את הטיפול לרשות הטבע והגנים על מנת שהציפורים יוחזרו במהרה למקומם הטבעי בטבע".

צייד לא חוקי. שוטרי סיור עם ציידי החוחיות (חטיבת דוברות המשטרה)
צייד לא חוקי. שוטרי סיור עם ציידי החוחיות (חטיבת דוברות המשטרה)

הרכב ששימש את החשודים נתפס והמשך יוחלט האם יחולט. במהלך החקירה הגבר והאישה הכחישו מעורבות בצייד וטענו שהם לקחו את השוהים הבלתי מהשטח החקלאי עם כל הציוד והציפורים "טרמפ" אל מחוץ לשטח החקלאי. פקחי רשות הטבע והגנים יחקרו את החשודים וימסרו לידיהם קנסות כספיים , החשודים בשהייה בלתי חוקית יובאו במהלך היום לדיון בהארכת מעצרם בבימ"ש נצרת .

 

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *