יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / בית שאן / כפרי אזולאי חזר להפועל בית שאן

כפרי אזולאי חזר להפועל בית שאן

כפרי אזולאי
"חיכיתי לזה". כפרי אזולאי (צילום: חג'אג' ראחל)

זה לקח בדיוק שבועיים. הקשר כפרי אזולאי הוחזר השבוע להפועל בית שאן. מקורבים ניסו לתווך, אבל המאמן איתן טייב מכחיש: "לא היו מתווכים, ההחלטה הייתה אך ורק שלי, חשבתי על הנושא, זה נסגר בינינו, כפרי חזר לחיק המשפחה".

כפרי: "אני שמח על ההזדמנות לחזור לקבוצה, חיכיתי לזה. בשבועיים האחרונים יכולתי לחתום בקבוצות אחרות מליגה א' וב', אבל חיכיתי לרגע שאחזור לקבוצה הזו, שאני באמת אוהב ומאמין בה בעיניים עצומות. תמיד רציתי להיות חלק מהחזרתה של הפועל בית שאן לבמה המרכזית של הכדורגל".

עוד הוסיף אזולאי: "אני מאחל לעצמי ליהנות בקבוצה כמו בעונה שעברה עם בונוס של עלייה. מגיע לאנשים בבית שאן להיות בליגה גבוהה יותר, ואני בטוח אעזור להם להגשים את החלום בין אם בהרכב או בספסל, על פי החלטת המאמן".

בדוק גם

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כפרי אזולאי

טיקי טאקה בעפולה

בית ספר מקצועי לכדורגל בעפולה בהנהלת האחים כפרי ועמי אזולאי יוצא השנה לדרך. בית הספר, שיופעל על ידי חברת שחקים המפעילה את המתנ"סים בעפולה, יהיה שלוחה נוספת של מועדון הכדורגל הפועל עפולה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *