יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / עמקים / בית שאן / כולם היו בניה
מיכל אילת (צילום: עצמי)
מיכל אילת (צילום: עצמי)

כולם היו בניה

מיכל אילת (צילום: עצמי)
מיכל אילת (צילום: עצמי)

מי שמגיע בשנה וקצת האחרונים למשחקי הפועל בית שאן, אינו יכול לפספס אותה, להתעלם ממנה. אשה בודדה בממלכת הגברים. היא מתנהגת בטבעיות, כאילו גדלה בין בנים על מגרשי הכדורגל, והשחקנים מכבדים אותה, עושים לה כבוד, המון כבוד. קוראים לה מיכל אילת, בת 40, והיא המעסה של הקבוצה שהעפילה העונה לליגה א'.

לא מביך להיות אישה בחדר הלבשה גברי?
"אף פעם לא חשבתי על זה יותר מדי, אני חיה בבית עם ארבעה גברים. מעבר לזה, כל העיסוק שלי הוא מקצועי נטו. אני לא נתקלת בהערות שיכולות להעיד על שיוך מיני. אני מקפידה להיכנס בזמנים שהם אחרי או לפני החלפת הבגדים. אני מודעת שלהרבה נשים זה נשמע מוזר, קיצוני ואפילו מפחיד, אבל אנחנו אנשים, זה המקצוע שלי ובאמצעות הידע והניסיון שרכשתי, אני משדלת לעשות אותו בצורה המקצועית ביותר. כל השחקנים מפרגנים מאוד ורואים בי כחלק מהצוות המקצועי. יכול להיות שבהתחלה זה הרגיש קצת מוזר, אבל לאו דווקא בגלל שאני אישה, אלא העובדה שנכנסתי לקבוצה חדשה לפעמים מערערת את הביטחון אבל היום אני מרגישה איתם בנוח".

הסיפור המלא יתפרסם מחר (25.9) בעיתון "ידיעות הגליל"

בדוק גם

מומו ניסטל. הצהרת כוונות (צילום: שלומי גבאי)

"עונה חלומית. חוויה של פעם בחיים"

אדריכל העלייה, המאמן מומו ניסטל, נשם לרווחה לאחר הניצחון בטירה והתפנה לסכם את העונה * משחק המפתח בעיניו היה באיכסל, שחקן העונה שלו הוא אליאס זאנה ואת הברכה הכי מרגשת הוא קיבל מאח של אבא שלו ז"ל * ראיון מכל הלב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *