בית / עמקים / בית שאן / חיים לוי מונה למאמן הפועל בית שאן

חיים לוי מונה למאמן הפועל בית שאן

מאמן הכדורגל הנתנייתי חיים לוי מומנה למאמן הפועל בית שאן מליגה א', במקומו של מוריס אוזן, שהעדיף לעזוב לעירוני טבריה.

לאחר החתמתו אמר המאמן החדש: "צפיתי במספר משחקים של הקבוצה. היו לי הצעות מהפועל ירושלים, קריית אתא, צור שלום אבל באופן אישי רציתי לאמן רק בבית שאן. זאת קבוצה שנכנסה לליבי. תהיה לנו קבוצה חזקה, אני דוגל בכדורגל שיגרום לקהל ליהנות ובשילוב שחקני נוער בקבוצה הבוגרת וכך אעשה גם בבית שאן. אני אבנה קבוצה במסגרת התקציב שיועמד לרשותי באופן מסודר ולא אחרוג מהמסגרת".

הפועל בית שאן (צילום עצמי)
הפועל בית שאן (צילום עצמי)

ראש העיר רפאל בן שטרית אמר במעמד החתימה :"הפועל בית שאן יוצאת לדרך חדשה ברגל ימין. אני מברך את המאמן החדש שעושה רושם חיובי ביותר. אנחנו מחויבים לקבוצה בכל כוחנו. החתמת מאמן מנוסה היא רק עדות אחת למחויבות ולתרומה שלנו. נמשיך לעשות כל מאמץ אפשרי כדי לפתוח את עונת הכדורגל הבאה על הצד הטוב ביותר".

 

 

בדוק גם

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

אורח כבוד. השר בנט במעמד החתימה

בית שאן: הליכוד והבית היהודי ירוצו ברשימה משותפת בראשות ז'קי לוי

בטקס החתימה שנערך במעמד שר החינוך נפתלי בנט וסגן השר אלי בן דהן, אמרו: "אנחנו מתלכדים למען הבית- כי בית שאן לפני הכל". השר נפתלי בנט: לז'קי: "מאחל לך להיות ראש העיר הבא של בית שאן וברוב גדול"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *