יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / עמקים / בית שאן / ז'קי לוי מנסה למנוע קיצוץ התקציבים מהממשלה

ז'קי לוי מנסה למנוע קיצוץ התקציבים מהממשלה

ראש העיר בית שאן, ז'קי לוי, נערך בניסיון למנוע פגיעה בעירו, בעקבות כוונת האוצר לקצץ בתקציבים לרשויות המקומיות בכלל ולעירו בפרט. "זה לא סוד שאנחנו לפני תקופה לא קלה. יש החלטות וקיצוצים שכולנו נפגעים מהם, בעיקר הרשויות הקטנות ואני אביא לדוגמא את הקיצוץ במענקי האיזון של מיליוני שקלים", הוא אומר.

 לוי מגלה כי "באוצר טענו שרכבת העמק זה לא כלכלי, אבל אני הצלחתי לשכנע את ראש הממשלה בנימין נתניהו, ואת שר התחבורה ישראל כץ, לפעול מול משרד האוצר ואישרנו את התוכנית וכל מי שנוסע היום לכיוון חיפה רואה כבר את העבודות שמתבצעות בשטח".

זקי לוי, צילום: קרן אקריש
זקי לוי, צילום: קרן אקריש

ז'קי לוי סבור ש"שרי הממשלה אוהבים לעזור לבית שאן כי הם רואים תוצאות בעיניים. סילבן שלום היה כאן אחרי שהמשרד לפיתוח הנגב והגליל היה שותף לפרויקט סיסמה לכל תלמיד וראה איך זה קידם את בתי הספר והתלמידים שלנו.

אנחנו מקבלים תקציבים משמעותיים מכל המשרדים, כמו משרד השיכון שעוזר לנו בשיקום שכונות ואפילו בתחום המסחר עם פרויקט רסקו בהשקעה של יותר מ-20 מיליון שקל, משרד החינוך, התיירות והרשימה עוד ארוכה, ואנו מקווים כי הסיוע לא יקוצץ".

בדוק גם

הישאם אבו סאלח מקבל את תעודת הצטיינות (צילום דובר צהל)

סגן קצין הרפואה של אוגדת יהודה ושומרון קיבל אות הצטיינות

בין מקבלי אות ההצטיינות, רס״ן הישאם אבו סלאח, תושב בית שאן. "שמח על הזכות שניתנת לי לשרת, לתרום ולהשפיע"

בני הזוג סבג (צילום עצמי)

טובים השניים מן האחד

אילנה ושלומי סבג מנצרת עילית, בחרו כחלק ממסלול חייהם המשותף, ללמוד במכינה שבמכללת נצרת עילית - יזרעאל ולאחר מכן לימודי הנדסאי תעשייה וניהול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *