בית / עמקים / בית שאן / ז'קי לוי מנסה למנוע קיצוץ התקציבים מהממשלה

ז'קי לוי מנסה למנוע קיצוץ התקציבים מהממשלה

ראש העיר בית שאן, ז'קי לוי, נערך בניסיון למנוע פגיעה בעירו, בעקבות כוונת האוצר לקצץ בתקציבים לרשויות המקומיות בכלל ולעירו בפרט. "זה לא סוד שאנחנו לפני תקופה לא קלה. יש החלטות וקיצוצים שכולנו נפגעים מהם, בעיקר הרשויות הקטנות ואני אביא לדוגמא את הקיצוץ במענקי האיזון של מיליוני שקלים", הוא אומר.

 לוי מגלה כי "באוצר טענו שרכבת העמק זה לא כלכלי, אבל אני הצלחתי לשכנע את ראש הממשלה בנימין נתניהו, ואת שר התחבורה ישראל כץ, לפעול מול משרד האוצר ואישרנו את התוכנית וכל מי שנוסע היום לכיוון חיפה רואה כבר את העבודות שמתבצעות בשטח".

זקי לוי, צילום: קרן אקריש
זקי לוי, צילום: קרן אקריש

ז'קי לוי סבור ש"שרי הממשלה אוהבים לעזור לבית שאן כי הם רואים תוצאות בעיניים. סילבן שלום היה כאן אחרי שהמשרד לפיתוח הנגב והגליל היה שותף לפרויקט סיסמה לכל תלמיד וראה איך זה קידם את בתי הספר והתלמידים שלנו.

אנחנו מקבלים תקציבים משמעותיים מכל המשרדים, כמו משרד השיכון שעוזר לנו בשיקום שכונות ואפילו בתחום המסחר עם פרויקט רסקו בהשקעה של יותר מ-20 מיליון שקל, משרד החינוך, התיירות והרשימה עוד ארוכה, ואנו מקווים כי הסיוע לא יקוצץ".

בדוק גם

מנחם הייזלר (צילום איחוד הצלה)

השאיפה: להגיע לכל פצוע תוך 90 שניות ולהציל את חייו

אומר מרדכי הייזלר, מנכ"ל מוסדות מגדל - אור ותושב כפר גדעון שבמועצה האזורית עמק יזרעאל, חובש נהג אמבולנס מתנדב באיחוד הצלה מיום הקמת הארגון בשנת 2006.

מרוצה. רונן פלוט (צילום: באדיבותו)

פלוט מככב במערכות הבחירות של …הרשויות השכנות

במגדל העמק, בטבריה, בעפולה ואפילו במועצה האזורית גלבוע משתמשים בסיפור ההצלחה של ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט בתעמולת הבחירות שלהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *