בית / עמקים / בית שאן / הפרס שייך לשרלי דהן

הפרס שייך לשרלי דהן

שרלי דהן  צילום MD סטודיו
שרלי דהן (צילום MD סטודיו)

שרלי דהן, תושב בית שאן, זכה בפרס העובד המצטיין של ענף הבניין והעץ. דהן, המועסק כמנהל עבודה ראשי בחברה הקבלנית מרדכי בנימין ובניו, נבחר ביחד עם עוד 14 עובדים לקבל את הפרס היוקרתי מתוך רבע מיליון עובדים בענף.

דהן קיבל את הפרס בסוף השבוע האחרון בנוכחות אלפים מעובדי ענף הבניין והעץ מידיהם של יו"ר הסתדרות עובדי הבנין והעץ, יצחק מויאל, ונשיא התאחדות בוני הארץ, נסים בובליל.

בנימוקי בחירתו של דהן נכתב כי הוא מועסק בחברת מרדכי בנימין ובניו מאז 1986. הוא החל את דרכו כמפעיל צמ"ה והוסמך כמנהל עבודה ב-1998. "שרלי משמש כמנהל עבודה ראשי בפרויקטים חשובים. הוא מצטיין בעמידה בלוחות זמנים ודאגה לאינטרסים של החברה, תוך הקפדה על טיב ביצוע ובטיחות. שרלי דואג מאוד לצוות העובדים ולכן הם מרגישים מחויבות לעמידה ביעדי הפרויקטים בניהולו. הוא מנהל את קבלני המשנה ביעילות ובאדיבות, מוצא פתרונות יצירתיים לבעיות טכניות מורכבות וכל זאת בענווה ובצניעות מעוררת הערכה".

בדוק גם

הבנות שומרות על קשר גם אחרי שנים רבות (צילום עצמי)

חברות מימי בית הספר העליזים…

מנהלת בית הספר מח"ט אורט פסגות במגדל העמק, רבקה אלימלך, נוהגת להיפגש לעיתים תכופות עם בנות השכבה שלה מימי בית הספר שרת בנצרת עילית. השבוע נרשם מפגש שכזה. בין אלו שהגיעו היו אפרת (גליק) סולומון, ענת (בן דוד) זמל, מרים (אטיאס) חנניה, רונית (חניה) פרנקל, ענת (שוורץ) אוחיון, סמדי (נתנוב) בוזגגנג ועוד.

רפי בן שטרית

סערה בבית שאן בעקבות סגירת גן רגיל ופתיחת גן דתי

ראש העיר, רפי בן שטרית: "מי שטוען, שאני או אגף החינוך בעירייה מעודד או תומך רק בגנים דתיים או סוגר גנים ממלכתיים, כדי לפתוח גן ממ״ד - פשוט משקר. מסית. מדיח. ופועל ממניעים פוליטיים ולא ענייניים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *