מבזקים
בית / עמקים / בית שאן / הפרס שייך לשרלי דהן

הפרס שייך לשרלי דהן

שרלי דהן  צילום MD סטודיו
שרלי דהן (צילום MD סטודיו)

שרלי דהן, תושב בית שאן, זכה בפרס העובד המצטיין של ענף הבניין והעץ. דהן, המועסק כמנהל עבודה ראשי בחברה הקבלנית מרדכי בנימין ובניו, נבחר ביחד עם עוד 14 עובדים לקבל את הפרס היוקרתי מתוך רבע מיליון עובדים בענף.

דהן קיבל את הפרס בסוף השבוע האחרון בנוכחות אלפים מעובדי ענף הבניין והעץ מידיהם של יו"ר הסתדרות עובדי הבנין והעץ, יצחק מויאל, ונשיא התאחדות בוני הארץ, נסים בובליל.

בנימוקי בחירתו של דהן נכתב כי הוא מועסק בחברת מרדכי בנימין ובניו מאז 1986. הוא החל את דרכו כמפעיל צמ"ה והוסמך כמנהל עבודה ב-1998. "שרלי משמש כמנהל עבודה ראשי בפרויקטים חשובים. הוא מצטיין בעמידה בלוחות זמנים ודאגה לאינטרסים של החברה, תוך הקפדה על טיב ביצוע ובטיחות. שרלי דואג מאוד לצוות העובדים ולכן הם מרגישים מחויבות לעמידה ביעדי הפרויקטים בניהולו. הוא מנהל את קבלני המשנה ביעילות ובאדיבות, מוצא פתרונות יצירתיים לבעיות טכניות מורכבות וכל זאת בענווה ובצניעות מעוררת הערכה".

בדוק גם

פלאש ודנינו

הפועל בית שאן: המאמנים דנינו ופלאש התפטרו

התפטרו לאחר שהבינו שהשחקנים לא יקבלו משכורות, למרות הבטחה שניתנה להם מהעירייה. "אי אפשר לאמן שחקנים שלא קיבלו משכורות כבר ארבעה חודשים, אמרו. דנינו ופלאש הם המאמנים מספר 4 של הפועל בית שאן, בעונה הכי מסויטת בתולדות המועדון.

רפי בן שטרית

"שחקנים חתמו על חוזים מופרכים, אשר אינם משקפים את יכולותיהם ואת שוויים"

בעיריית בית שאן הודפים את ההתקפות עליהם בעקבות המצב העגום של הפועל בית שאן ושולחים אצבע מאשימה כלפי ניהול הקבוצה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *