יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / בית שאן / הפרס שייך לשרלי דהן

הפרס שייך לשרלי דהן

שרלי דהן  צילום MD סטודיו
שרלי דהן (צילום MD סטודיו)

שרלי דהן, תושב בית שאן, זכה בפרס העובד המצטיין של ענף הבניין והעץ. דהן, המועסק כמנהל עבודה ראשי בחברה הקבלנית מרדכי בנימין ובניו, נבחר ביחד עם עוד 14 עובדים לקבל את הפרס היוקרתי מתוך רבע מיליון עובדים בענף.

דהן קיבל את הפרס בסוף השבוע האחרון בנוכחות אלפים מעובדי ענף הבניין והעץ מידיהם של יו"ר הסתדרות עובדי הבנין והעץ, יצחק מויאל, ונשיא התאחדות בוני הארץ, נסים בובליל.

בנימוקי בחירתו של דהן נכתב כי הוא מועסק בחברת מרדכי בנימין ובניו מאז 1986. הוא החל את דרכו כמפעיל צמ"ה והוסמך כמנהל עבודה ב-1998. "שרלי משמש כמנהל עבודה ראשי בפרויקטים חשובים. הוא מצטיין בעמידה בלוחות זמנים ודאגה לאינטרסים של החברה, תוך הקפדה על טיב ביצוע ובטיחות. שרלי דואג מאוד לצוות העובדים ולכן הם מרגישים מחויבות לעמידה ביעדי הפרויקטים בניהולו. הוא מנהל את קבלני המשנה ביעילות ובאדיבות, מוצא פתרונות יצירתיים לבעיות טכניות מורכבות וכל זאת בענווה ובצניעות מעוררת הערכה".

בדוק גם

אליעד וליהי (צילום יהונתן שדה)

הדואט המרגש של הילדה החירשת מבית שאן עם הזמר אליעד

הילדה ליהי עמר עלתה לבמה ובזמן שאליעד מבצע את הלהיט "תמיד חלמתי", תרגמה את המילים לשפת הסימנים. "זה היה אחד הביצועים הכי מרגשים בקריירה שלי", הודה אליעד בסיום ההופעה,

אדיר אסרף ונועה קירל (צילום עצמי)

קליפ בסטייל

אדיר אסרף החתיך ממגדל העמק, השתתף בקליפ החדש של האולטראס ונועה קירל בחסות סבלימינל. אבא ציון אסרף, מפקח מחלקת טיאוט בעירייה, מבסוט עד לשמיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *