בית / עמקים / בית שאן / הפועל בית שאן: אפס בהפסדים

הפועל בית שאן: אפס בהפסדים

עושה רושם ששנת 2015 מאירה פנים לקבוצת הכדורגל הפועל בית שאן. עובדה, הקבוצה עדיין לא הפסידה מאז החלה השנה החדשה. "הלוואי שיימשך כך, שלא ייגמר לעולם", מתפללים בבית שאן, שפתחה את העונה בגמגום, החליפה כמעט את כל הסגל ועושה הרושם שעלתה על הגל. השאלה הגדולה היא האם זה לא מאוחר והאם תצליח להשיג את הכרטיס לפליאוף העליון.

בדרך לפלייאוןף? הפועל בית שאן (צילום:ג'ורנו צילום)
בדרך לפלייאוןף? הפועל בית שאן (צילום:ג'ורנו צילום)

עם הנתונים הסטטיסטיים היבשים אי אפשר להתווכח. בשנת 2015 קיימה הפועל בית שאן 10 משחקים, ב- 6 מהם ניצחה, ב- 4 סיימה בתיקו, כשמאזן ההפסדים מורה על 0. בית שאן כבשה 25 שערים וספגה 3 בלבד.

בסך הכל השיגה הקבוצה בפרק זמן זה 73 אחוזי הצלחה, הישג מצוין לכל הדעות. "התוצאות מוכיחות שהקבוצה התגבשה ואלמלא הפתיחה החלשה, היינו היום במקום אחר", אומר גורם בבית שאן.

בית שאן עדיין מרוחקת מרחק 6 נקודות מהמקום החמישי, המוביל לפליאוף ולשם מכוונת הקבוצה, לאחר שגבעת אולגה גברה על הפועל מגדל העמק, שמחפשת גם היא מקום בפליאוף. "קל זה לא הולך להיות, אבל השחקנים יודעים מה מצפים מאתנו, יש לנו מחויבות אדירה לקהל הנפלא שמלווה אותנו בכל משחק", אומר אחד השחקנים.

 

בדוק גם

הפרויקט בבית שאן (צילום עצמי)

7 דירות נמכרו בבית שאן בחודש אחד

כמחצית מהדירות נמכרו לתושבי המקום והיתר למשקיעים; נתוני רשות המסים מראים כי מחירי דירה ממוצעת בעיר עלו בשנה האחרונה ב-8.5%

אדריאן רוצ'ט (צילום חגאג רחאל)t

אדריאן רוצ'ט יעזוב את הפועל עפולה?

בני סכנין והפועל עכו מגששות אצל השחקן, שעזיבתו יכולה לפתור לעפולה בעיות כספיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *