בית / עמקים / בית שאן / בית שאן בלב ובנשמה

בית שאן בלב ובנשמה

״הפועל בית שאן עבורנו היא ספינת הדגל של העיר״, מסביר מאור זמיר, מראשי האולטראס של הפועל בית שאן, ״אנחנו הולכים אחרי הקבוצה לכל מקום בארץ וזה מדהים, בכל מקום שתלך בעיר אתה תשמע כל השבוע שמדברים ומתעניינים על הקבוצה. יש לנו מטרה- להחזיר עטרה ליושנה״.

הפועל בית שאן של השנים האחרונות אינה מזכירה את אותה קבוצה ששיחקה בזמנו במשך חמש עונות רצופות בליגה הבכירה של הכדורגל הישראלי, והתמודדה בכבוד מול מכבי והפועל תל אביב, מכבי חיפה, בית״ר ירושלים ואחרות, אבל אי אפשר להתחמק מהתחושה שמשהו חיובי קורה, שגברים מתחילים להתעורר.

לפחות בדבר אחד אין לקבוצה של היום במה להתבייש: האוהדים המסורים שלהם מגיעים בהמוניהם תל משחק בית וחוץ, שרים, מעודדים והופכים כל משחק לחוויה אחת גדולה. ללא ספק, להפועל בית שאן הקהל הגדול והחם ביותר בליגה א' ואף מעבר לכך.

האולטראס של הפועל בית שאן מונים כ-60 אוהדים מסורים, בכל הגילאים, חלקם נשואים עם ילדים. באולטראס אפשר למצוא את מאור זמיר, אורון חיים יהודאי, יוסי תמים, דודי דוד, ורבים אחרים.

הסיפור המלא מחר ב"ידיעות הגליל".

אוהדים בנשמה. אולטראס (צילום: ירון כהן)
אוהדים בנשמה. אולטראס (צילום: ירון כהן)

בדוק גם

גיא דיין ואנס דבור- המצטיינים בלאומית 2017/18

דיין הציג עונה מצוינת, כבש 13 שערי ליגה, שסייעו לקבוצתו להעפיל לפלייאוף העליון והיה בורג משמעותי בסגל של נצרת עילית, דבור הציג מספרים מדהימים: 10 שערי ליגה ו- 18 בישולים

ממלא מקום ראש העיר אלכס גדלקין מעניק לליעד אלמליח (צילום חגאג רחאל)

ליעד אלמליח וגיזי דורבור- השחקנים היעילים 2017/18

שניהם שחקנים וותיקים ומנוסים, שמגיעים לעבודה ונותנים תפוקה בכל משחק, חלומו של כל מאמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *