בית / עמקים / בית שאן / בית שאן בלב ובנשמה

בית שאן בלב ובנשמה

״הפועל בית שאן עבורנו היא ספינת הדגל של העיר״, מסביר מאור זמיר, מראשי האולטראס של הפועל בית שאן, ״אנחנו הולכים אחרי הקבוצה לכל מקום בארץ וזה מדהים, בכל מקום שתלך בעיר אתה תשמע כל השבוע שמדברים ומתעניינים על הקבוצה. יש לנו מטרה- להחזיר עטרה ליושנה״.

הפועל בית שאן של השנים האחרונות אינה מזכירה את אותה קבוצה ששיחקה בזמנו במשך חמש עונות רצופות בליגה הבכירה של הכדורגל הישראלי, והתמודדה בכבוד מול מכבי והפועל תל אביב, מכבי חיפה, בית״ר ירושלים ואחרות, אבל אי אפשר להתחמק מהתחושה שמשהו חיובי קורה, שגברים מתחילים להתעורר.

לפחות בדבר אחד אין לקבוצה של היום במה להתבייש: האוהדים המסורים שלהם מגיעים בהמוניהם תל משחק בית וחוץ, שרים, מעודדים והופכים כל משחק לחוויה אחת גדולה. ללא ספק, להפועל בית שאן הקהל הגדול והחם ביותר בליגה א' ואף מעבר לכך.

האולטראס של הפועל בית שאן מונים כ-60 אוהדים מסורים, בכל הגילאים, חלקם נשואים עם ילדים. באולטראס אפשר למצוא את מאור זמיר, אורון חיים יהודאי, יוסי תמים, דודי דוד, ורבים אחרים.

הסיפור המלא מחר ב"ידיעות הגליל".

אוהדים בנשמה. אולטראס (צילום: ירון כהן)
אוהדים בנשמה. אולטראס (צילום: ירון כהן)

בדוק גם

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

אורח כבוד. השר בנט במעמד החתימה

בית שאן: הליכוד והבית היהודי ירוצו ברשימה משותפת בראשות ז'קי לוי

בטקס החתימה שנערך במעמד שר החינוך נפתלי בנט וסגן השר אלי בן דהן, אמרו: "אנחנו מתלכדים למען הבית- כי בית שאן לפני הכל". השר נפתלי בנט: לז'קי: "מאחל לך להיות ראש העיר הבא של בית שאן וברוב גדול"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *