בית / עמקים / בית שאן / אבי דנן מונה למאמן אסי גלבוע

אבי דנן מונה למאמן אסי גלבוע

כדורגלן העבר אבי דנן מבית שאן, מונה למאמנה של אסי גלבוע מליגה ב'. דנן, שעשה קריירה מפוארת כשחקן ואף הספיק לשחק בשלהי הקריירה באסי גלבוע, עבד בעונה החולפת לצדו של מוריס אוזן בהפועל בית שאן ותהיה זו הפעם הראשונה על הקווים כמאמן ראשי. "אני שמח, נרגש, אסי היא קבוצה משפחתית ואני מקווה לתרום לה מהניסיון ומהידע שלי", אמר דנן לאחר שסיכם.

בשלב זה רב הנסתר על הגלוי באסי גלבוע, בעקבות הירידה לליגה ב' לאחר שנים ארוכות בליגה א', בעקבות חילופי הראשים במועצה האזורית הגלבוע ואפילו בגלל התקציב הלא ברור שיעמוד לרשות הקבוצה. כל אלה לא מפחידים את אבי דנן, שאומר: "אני איש של עבודה, איש של אתגרים. מי שמכיר אותי יודע שלאורך כל הקריירה שלי הייתי שחקן שבא לעבוד, להשקיע, לתת תמורה, לכן אני לא חושש מחוסר הוודאות כרגע. אני מאמין שדברים יתבהרו, יסתדרו, יש פה יותר מדי אנשים טובים, שהקבוצה יקרה ללבם ושהיו רוצים לראות את אסי חוזרת למקומה הטבעי".

המאמן החדש של אסי גלבוע. אבי דנן (צילום: עצמי)
המאמן החדש של אסי גלבוע. אבי דנן (צילום: עצמי)

– המקום הטבעי בליגה א'?

"עוד לא התחלתי לעבוד ואתה כבר יוצר ציפיות גבוהות? הרי ראשי הקבוצה הצהירו בעצמם שבגלל המצב הכלכלי הקונספט יהיה של קבוצה צעירה, רעבה ולוחמת, בלי שמות מפוצצים ובלי שחקנים יקרים. אסי גלבוע צריכה להיבנות מחדש. עלייה? אני איש של אתגרים וזה בהחלט אתגר גדול עבורי, אבל לדבר כרגע על עלייה לא יהיה חכם ולא יהיה נכון".

– עונה ראשונה שלך כמאמן, לא חושש מהתרסקות בגלל התקציב הנמוך הצפוי והקונספט של קבוצה נטולת כוכבים?

"כמי שעבר הרבה בקריירה שלי, אני יכול להגיד שבכדורגל אין תעודת ביטוח. לפני כמה שנים אסי בנו קבוצת כוכבים, דרסו את הליגה, סיימו במקום הראשון ביתרון ענק אבל לא עלו ללאומית. אין פה חוקים ברורים ומי אמר שעם צעירים אי אפשר להצליח?".

 

בדוק גם

אלי בללתי (צילום עצמי)

המגן אלי בללתי יחתום היום בהפועל נצרת עילית

בנצרת עילית כועסים על המגן יהב גורפניקל, שהקשיח שוב ושוב את עמדותיו ולא ממש רצה להגיע לקבוצה. הדברים הגיעו לידי כך שבאחת הישיבות, זעם המאמן ירון הוכנבוים וביקש לא להמתין למי שלא באמת רוצה להיות בקבוצה.

קבלת פנים לזר החדש קסיו פרננדז (צילום אחי נצרת)

תקציב מכבי אחי נצרת ירד ב- 1.2 מיליון שקל לעומת העונה שעברה

האיש החזק במועדון, אחמד חילו: "יש ספונסרים ותורמים שהעדיפו לא להמשיך אתנו ולכן גם התקציב ירד"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *