בית / עמקים / בית שאן / בית שאן: מאיר כהן שוקל את עתידו

בית שאן: מאיר כהן שוקל את עתידו

מאיר כהן הוא האיש שאמור להוביל את הפועל בית שאן בעונה הבאה, בתקווה שהקבוצה תרוץ בצמרת ותחזור לליגה א' בתום עונה אחת בליגה ב', לשם נשרה בסיום העונה האחרונה.

מאיר כהן (צילום חגאג רחאל)f
מאיר כהן (צילום חגאג רחאל)f

אלא שבבית שאן כמו בבית שאן העניינים יגעים ומתנהלים בעצלתיים, דבר שעשוי להוביל את מאיר כהן לחפש לעצמו אופציות אחרות. כזכור, מאיר כהן עדיין לא הודיע רשמית על פרישה מכדורגל, לאחר קריירה ארוכה ומרשימה.

החובות העצומים של המועדון מונעים את פתיחת ההכנות לעונה הבאה. "יש מספיק זמן", אומרים בבית שאן, כשכלל לא ברור מי ינהל את המועדון.

מאיר כהן: "בית שאן זה הבית שלי, מקום שקרוב ללבי וחייבים להחזיר אותו לקדמת הבמה. יחד עם זאת, אי אפשר להסתיר את העובדה שבשלב זה העתיד לא ברור. אני מקווה שכל הגורמים המעורבים יתלכדו למען עתיד המועדון".

בדוק גם

בית העלמין בנצרת עילית (צילום יצחק סולומון)

גופת הקשישה שהלכה לעולמה הוחלפה, בבית העלמין עלו על הטעות

רק כשהגיעה הגופה לנצרת עילית עלו על הטעות, הרכב נשלח חזרה לבית חולים העמק להחליף את הגופה. יש לציין כי המשפחה האבלה כלל לא הייתה מודעת לדרמה שהתרחשה. "עד מועד ההלוויה הטעות תוקנה", מאשר גורם בבית העלמין.

ירון הוכנבוים

גביע הטוטו: קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בנעלי הבוגרים

בנצרת עילית החליטו לוותר מראש על משחק גביע הטוטו הערב ברמלה, כדי שהשחקנים יגיעו רעננים למשחק פתיחת העונה, ביום חמישי נגד רמת השרון בחוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *