מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / ביש מזל: שער עצמי שלישי לבלם הפועל בית שאן

ביש מזל: שער עצמי שלישי לבלם הפועל בית שאן

הפועל בית שאן מליגה א' הפסידה ביום שישי במשחק חוץ נגד ממכבי דליית אל כרמל בתוצאה 0-1 משער עצמי של בלם הקבוצה, באסל טאהא.

אחרי שכבש לשערו הוא, אחז באסל טאהא בראשו כלא מאמין: זהו השער העצמי השלישי בחמשת המשחקים האחרונים, שהוא כובש מתחילת העונה, ללא ספק נתון שיכול להיכנס לספר השיאים של גינס.

באסל טאהא (צילום חגאג רחאל)
באסל טאהא (צילום חגאג רחאל)

באסל טאהא הוא שחקן צעיר שהגיע מהפועל עכו, שם לא הצליח להשתלב בקבוצה הבוגרת ויצא להשאלה, במטרה לצבור ניסיון ולחזור בעתיד להפועל עכו בדלת הראשית. זו עונתו השנייה בקבוצה. טאהא הוא שחקן מוערך ביותר בבית שאן, בזכות משחק ההקרבה שלו.

יש לציין כי בתקופה האחרונה שקל לעזוב את הקבוצה בשל מוסר התשלומים הירוד שלה.הוא זכה לעידוד משחקנים, הנהלה ואוהדים לאחר הבקעת השער העצמי בדליית אל כרמל.

בדוק גם

שחקני הפועל עפולה אצל ראש העיר (צילום דוברות העירייה)

"גביע הטוטו הוא הוקרה על תמיכת העירייה בקבוצה"

נציגי מחזיקת גביע הטוטו הטרייה הגיעו לבניין העירייה למפגש עם הנהלת העיר והעומד בראשה, יצחק מירון. הם התקבלו במחיאות כפים מצד העובדים

גיל ברעם (צילום מיכאל מלכין)

ארגון השחקנים דורש מנצרת עלית להחזיר לשחקנים 10 אחוזים שקוצצו משכרם

לארגון נודע כי לא רק שהקבוצה פעלה באופן חד צדדי וקיצצה בשכר מבלי להגיע עם ארגון השחקנים להסכם קיבוצי מסודר, אלה שעכשיו נעלמו לפתע הבעיות הכלכליות שבעטיו בוצע הקיצוץ והקבוצה מתכוונת להחתים שחקנים חדשים בחלון ההעברות הקרוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *