בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / בחירות בנצרת עילית: קצת יותר מ- 20 אחוזי הצבעה בלבד

בחירות בנצרת עילית: קצת יותר מ- 20 אחוזי הצבעה בלבד

שלוש שעות לפני סגירת הקלפיות בבחירות לראשות העיר נצרת עילית והמתמודדים מגבירים לחץ. רונן פלוט נתנאל טויטו מסתובבים בין הקלפיות ושולחים מאות הודעות SMS  לתושבים, עם קריאה נרגשת לצאת ולהצביע.

פלוט בקלפיות (צילום עצמי)
פלוט בקלפיות (צילום עצמי)

מסתבר שהבחירות לראשות העיר לא עושות יותר מדי רושם על התושבים. נכון לרגע זה, נרשמו קצת יותר מ- 20 אחוזי הצבעה בלבד. במגזר הערבי מגלים אדישות רבה יותר ואחוזי ההצבעה אף פחותים. "כנראה שהבחירות לא מעניינות אף אחד", אומרים גורמים פוליטיים.

אגב, בימים האחרונים התהדרו שני המועמדים בהודעת שמע, בה נשמע קול בערבית הקורא לתמוך במועמד זה או אחר.  מתוך כ- 40 אלף בעלי זכות הבחירה בנצרת עילית, יש לפחות כ- 8000 בעלי זכות בחירה מהמגזר הערבי. השאלה הגדולה היא במי הם יתמכו.

נתנאל טויטו עם תומכים (צילום עצמי)
נתנאל טויטו עם תומכים (צילום עצמי)

ההערכה היא שהקול הערבי לא יכריע את הבחירות, בגלל העבודה שיש רק שני מתמודדים, אבל הוא חשוב גם ליום שאחרי. כל ראש עיר שיבחר, ידוע שבעוד פחות משנתיים מצפה לו עוד מערכת בחירות, והוא יתבסס על הנתונים האלה בנוגע להתנהלותו.

בדוק גם

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *