בית / עמקים / נצרת עילית / בהפועל נצרת עילית החלו בהכנות לעונה הבאה

בהפועל נצרת עילית החלו בהכנות לעונה הבאה

בהפועל נצרת עילית החלו בהכנות לעונה הבאה. הבוקר (שלישי) הייתה פגישה בין המנכ"ל גיל ברעם למאמן הקבוצה, ירון הוכנבוים ולמנהל המקצועי רועי כהן. בפגישה הועלו נושאים הקשורים לעונה הבאה.

הוכנבוים (צילום: חגאג רחאל)
הוכנבוים (צילום: חגאג רחאל)

המאמן דורש התקדמות בנושא מחנה האימונים. תחילת האימונים מתוכננת לראשית חודש יולי ומחנה האימונים אמור להתקיים בסוף יולי. המאמן הוכנבוים לא מתעקש על מחנה בחוץ לארץ, "העיקר שיהיה מחנה".

גם בנושא סגל השחקנים יש דברים לא ברורים בשלב זה. השאיפה היא שהמושאלים ממכבי חיפה ימשיכו, למרות שברור שאם יקבלו הצעות מליגת העל יעדיפו אותן. גם בנושא הזרים צפוי שינוי, משום שבעונה הבאה יהיו שני זרים בלבד בליגה הלאומית. הברזילאי חוליו סזאר צפוי להמשיך, הקרואטי גרגץ יוריצה מתנדנד והבלגי סאם אלישע יעזוב בוודאות.

בדוק גם

בית העלמין בנצרת עילית (צילום יצחק סולומון)

גופת הקשישה שהלכה לעולמה הוחלפה, בבית העלמין עלו על הטעות

רק כשהגיעה הגופה לנצרת עילית עלו על הטעות, הרכב נשלח חזרה לבית חולים העמק להחליף את הגופה. יש לציין כי המשפחה האבלה כלל לא הייתה מודעת לדרמה שהתרחשה. "עד מועד ההלוויה הטעות תוקנה", מאשר גורם בבית העלמין.

ירון הוכנבוים

גביע הטוטו: קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בנעלי הבוגרים

בנצרת עילית החליטו לוותר מראש על משחק גביע הטוטו הערב ברמלה, כדי שהשחקנים יגיעו רעננים למשחק פתיחת העונה, ביום חמישי נגד רמת השרון בחוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *