מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / "אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

מהפכת ההתחדשות העירונית שמתחוללת בנצרת עילית ומשנה את העיר על פיה, הגיעה עד לירושלים. הנשיא ראובן ריבלין גילה בקיאות מפתיעה בכל מה שמתרחש בעיר ובמהלך נאומו בטקס חנוכת בית קק"ל למצוינות דיבר ארוכות על האיש שעומד מאחורי המהפכה, ראש העיר רונן פלוט "אתה היית מנכ"ל הכנסת ובכנסת הכרנו אותך בולדוזר אמתי, אם היית אומר פלוט בכנסת, היו אומרים 'מי, הבולדוזר?".

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)
חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

הנשיא פנה לקהל והסביר כי הכוח שמניע את ראש העיר פלוט מוטען באהבת המדינה ורצון בלתי נלאה לעשות למענה. "אתה בולודוזר שלא מונע רק מכוח אלא הרבה נשמה. בהשקעה גדולה הפכת את הכנסת ואחד המקומות המפוארים בישראל, ואתה, עם כל הכוחות שבך, מוביל כיום את נצרת עילית למסלול של הצלחה ומצוינות שבו יודעים כולם בארץ שיש מה שעושים ויש מי שעושה בנצרת עילית"

הנשיא ריבלין החמיא לפלוט ואמר לו כי בכל מקום שאליו הוא מגיע יש הצלחה ורואים בפירות עשייתו. ראש העיר פלוט ישב בשורה הראשונה בקהל לצד אשתו שוש ונראה מובך מן המחמאות הנשיאותיות.

בדוק גם

שלומי אסולין (צילום מיכאל מלכין)

הבוקר נמנע מפגש פיקנטי בין שלומי אסולין לאייל ברקוביץ

היו אמורים להיפגש בבית משפט השלום בבית שאן, שם הייתה צריכה להתחיל להתברר התביעה שהגיש נגד ברקוביץ על לשון הרע, בעקבות דברים שאמר ברקוביץ על אסולין, בעקבות אירועי המשחק הראשון העונה בין שתי הקבוצות.

דניאל גוטקין

מצטיין הנשיא גוטקין מנצרת עילית: "הייתה חוויה אדירה"

בין 120 החיילים שניצבו אתמול בבית הנשיא בירושלים וקיבלו תעודת הצטיינות מיוחדת מנשיא המדינה, ראובן ריבלין, היה גם סמ"ר דניאל גוטקין המתגורר בנצרת עילית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *