בית / עמקים / חדשות עמקים / "אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

מהפכת ההתחדשות העירונית שמתחוללת בנצרת עילית ומשנה את העיר על פיה, הגיעה עד לירושלים. הנשיא ראובן ריבלין גילה בקיאות מפתיעה בכל מה שמתרחש בעיר ובמהלך נאומו בטקס חנוכת בית קק"ל למצוינות דיבר ארוכות על האיש שעומד מאחורי המהפכה, ראש העיר רונן פלוט "אתה היית מנכ"ל הכנסת ובכנסת הכרנו אותך בולדוזר אמתי, אם היית אומר פלוט בכנסת, היו אומרים 'מי, הבולדוזר?".

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)
חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

הנשיא פנה לקהל והסביר כי הכוח שמניע את ראש העיר פלוט מוטען באהבת המדינה ורצון בלתי נלאה לעשות למענה. "אתה בולודוזר שלא מונע רק מכוח אלא הרבה נשמה. בהשקעה גדולה הפכת את הכנסת ואחד המקומות המפוארים בישראל, ואתה, עם כל הכוחות שבך, מוביל כיום את נצרת עילית למסלול של הצלחה ומצוינות שבו יודעים כולם בארץ שיש מה שעושים ויש מי שעושה בנצרת עילית"

הנשיא ריבלין החמיא לפלוט ואמר לו כי בכל מקום שאליו הוא מגיע יש הצלחה ורואים בפירות עשייתו. ראש העיר פלוט ישב בשורה הראשונה בקהל לצד אשתו שוש ונראה מובך מן המחמאות הנשיאותיות.

בדוק גם

התאונה ברמת דוד (צילום איחוד הצלה)

ארבעה פצועים בתאונת דרכים בעמק

כונני איחוד הצלה מסניף גלבוע הובהלו למקום התאונה. במקום טופלו ארבעה נפגעים אחד במצב בינוני ושלושה נוספים במצב קל. בנוסף במקום טופלו שני ילדים ע"י יחידת חוס"ן של איחוד הצלה

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *