מבזקים
בית / עמקים / מגדל העמק / ארזים מכרה 12 דירות בחודש האחרון במגדל העמק

ארזים מכרה 12 דירות בחודש האחרון במגדל העמק

חברת ארזים (ג.י.א) מקבוצת אורון אחזקות והשקעות מכרה בחודש האחרון 12 יח' דיור וזאת למרות הזמן הקצר מרגע תחילתו של שלב השיווק.

ארזים במגדל העמק
ארזים במגדל העמק

שם הפרויקט "מגדל העמק CONCEPT" ויכיל 88 יחידות דיור ויבנה ב-4 בניינים מדורגים בשכונת החורש במגדל העמק. הדירות המתוכננות להיבנות בפרויקט הן דירות גן, דירות 3-4-5 חדרים, דירות מדורגות בנות 4-5 חדרים ופנטהאוזים  בני 5 חדרים שישתרעו על 138 מ"ר + 115 מ"ר מרפסת.

מבין הדירות שנמכרו נמכרה דירת 3 חדרים בשטח של 89 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת במחיר של 890,000 ₪, דירת 4 חדרים בשטח של 104 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת במחיר של 1,040,000 ₪, דירת 5 חדרים בשטח של 122 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת במחיר של 1,220,000 ₪.

הפרויקט ממוקם בחלקה העליון של מגדל העמק ברחוב התדהר, בסמוך למרכז המסחרי פרץ סנטר. מיקומו בחלק העליון של מגדל העמק מאפשר תצפית מרהיבה על אזור העמק וההרים. מתחם הפרויקט משתרע על מגרש של כ-10 דונם וכולל בתוכו שטחי חורש טבעי לרווחת תושבי המתחם.

שיווק הדירות בפרויקט החל במחירי מבצע של החל מ-999,000 ₪ לדירת 4 חדרים בשטח של 104 מ"ר .בחודשים הקרובים ארזים צפויה לקבל את היתר התחלת הבנייה והאכלוס יתקיים לאחר שנתיים וחצי מרגע קבלת ההיתר. עברו שנתיים מאז זכתה ארזים במכרז ובקרקע בעלות שלא פחות מ-7 מיליון ₪. אך סוף סוף הפרויקט מתחיל לרקום עור וגידים. בשנים האחרונות מגדל העמק נהנית מהתעוררות בתחום הנדל"ן ולכן הופכת לפופולאריות הן בעיני רוכשי הדירות והן בעיני היזמים. העיר מציעה תשואה גבוהה יחסית לכספי המשקיעים ובזכות הקמתו של פארק התעשייה רמת גבריאל הפכה גם למוקד משיכה לחברות הייטק ולזוגות הצעירים. הזוגות הצעירים נהנים גם ממענק של עד 100 אלף ₪ לרכישת דירה ראשונה בשל החלטת הממשלה שהגדירה את מגדל העמק כעיר באזור עדיפות לאומית.

לדברי מנכ"ל חברת ארזים, איתן אפוד: "אנחנו מאמינים מאוד במגדל העמק בכלל ובשכונת החורש בפרט. מדובר באלטרנטיבה אטרקטיבית למשקיעי נדל"ן בשל תכניות הפיתוח והבניה העתידיות שלה, אבל בייחוד לזוגות צעירים היכולים להרשות לעצמם לרכוש כאן דירה חדשה סביב תג המחיר של מיליון שקל."

בדוק גם

שלום לוי (צילום: עצמי)

היום: שלום לוי נגד הפועל מגדל העמק

שלום לוי, מגדולי שחקני הכדורגל שצמחו במגדל העמק ועד לעונה שעברה מאמן הפועל מגדל העמק, יגיע היום (שישי, 13:00) למגדל העמק, הפעם כמאמן הקבוצה האורחת, הפועל בית שאן.

אילן אזולאי חוגג (צילום עצמי)

מזל טוב

יושב ראש ועד העובדים בעיריית נצרת עילית, אילן אזולאי, חגג יום הולדת 47. האישה קרול והזאטוטים שלו לא הפסיקו לפרגן. מזל טוב גם מהמדור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *