מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / אקספרס מנצרת עילית לאילת

אקספרס מנצרת עילית לאילת

ראש עיריית נצרת עילית, רונן פלוט, נפגש עם סמנכ"ל חברת האוטובוסים "עפיפי" ווליד מוסלמני. בסיכום הישיבה יצאה בשורה מרעננת לתושבי העיר, המבקשים לנצל את ימי החופשה הארוכה לנופש בעיר אילת. לאחרונה פנו מספר תושבים לעירייה וביקשו כי תסייע להם בשאטלים (היסעים מיוחדים)  אל תחנת האוטובוס בחיפה לצורך נסיעה בקו חצות לאילת.

אילת
בשורה לנופשים. אילת (צילום: יהב מוסקוביץ)

פלוט, יחד עם מ"מ אלכס גדלקין וחברת האוטובוסים "עפיפי", בשיתוף משרד התחבורה, לקחו את בקשת התושבים  ברצינות ובסיום הישיבה יצאה הבשורה כי חברת האוטובוסים תעמיד לרשות תושבי נצרת עילית  קו ישיר מנצרת עילית לאילת

הקו יתחיל לפעול כבר ביום ראשון הקרוב, 9/7  ויעמיד שתי נסיעות  מדי יום, מתחנת דודג' סנטר, הלוך מנצרת עילית לאילת בשעה שמונה בבוקר וחזור מאילת לנצרת עילית בשעה 16:00.

"הקו יפעל במשך כל תקופת הקיץ והינו קו תחבורה ציבורית עם תחנות איסוף והורדה בתחנות תחבורה ציבורית בלבד",  הסביר סמנכ"ל חברת האוטובוסים ווליד סולימאני וציין כי הזמנת הכרטיסים תתאפשר אך ורק דרך אתר האינטרנט www.ntt-buses.com  ולא תהיה הזמנה או מכירה באוטובוס אצל הנהג.

עלות הנסיעה תהיה  אטרקטיבית וזולה במיוחד. המחיר הנקוב בכרטיס הינו 70 שקל לכל כיוון, אך לבעלי כרטיס רב קו יינתנו הנחות מפליגות. כך למשל בני נוער, ילדים ואזרחים ותיקים שמחזיקים בכרטיס ישלמו ק 35 שקל לכל כיוון והמחיר למבוגרים  56 שקל בלבד.

מחברת האוטובוסים עפיפי נמסר כי הנסיעה תתבצע דרך כביש 6  ולרשות הנוסעים יעמדו אוטובוסים חדשים ומרווחים. הנסיעה תהיה ישירה לאילת למעט שתי הפסקות רענון בדרך.

בדוק גם

לפני הדרבי: שחקני נצרת עילית התאמנו במגרש חנייה

מנהל אצטדיון גרין, איציק מרקו, הסביר כי הוא פועל אך ורק על פי הוראות מראש העיר, רונן פלוט, שדואג למגרש ומכיוון שנוצר עליו עומס, לא היה מנוס מלמנוע מהשחקנים להתאמן עליו.

אור גבאי ובר אטיאס נישאו

קול ששון

קול ששון וקול שמחה. אור גבאי מעפולה ובר אטיאס ממושב אדירים, נישאו בשעה טובה באירוע שמח במיוחד באולמי בראשית.

2 תגובות

  1. איזבל מטטוב

    מעולה!רציתי לשאול אם יש הנחות לשוטרים לקו הזה?

  2. איך משלמים ומזה כולל???

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *