בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / "אני שווה שני מנדטים"

"אני שווה שני מנדטים"

"אני שווה שני מנדטים בבחירות הבאות. יש לי בסיס קבוע של תומכים, רובם המכריע לא עזב את העיר", מצהיר סגן ראש העיר נצרת עילית, אלכס גופמן, שמצהיר כי בימים אלה הוא עסוק בעשייה ולא בהכנות לבחירות בעוד פחות משנה.

אלכס גופמן (צילום עצמי)
אלכס גופמן (צילום עצמי)

גופמן: "אני עסוק בעשייה וצריך להגיד יותר ממילה טובה לראש העיר, רונן פלוט. אני אחראי על חזות העיר, אבל יש מי שמאשר לי תקציבים וזה הוא. מאז שעלה לראשות העיר דברים זזים בעיר ואפשר לראות זאת בכל פינה בעיר".

–אז למה לא תרוץ ברשימה שלו בבחירות הבאות?

"אמרתי שאני לא רוצה להפריע לו. יש אנשים שלא אוהבים את אלכס גופמן וזו זכותם, לא ארצה שבגללי לא יצביעו לרשימה של רונן. אני כבר ותיק ומנוסה ויודע שלא כל מי שבא ואומר לך שהוא תומך בך אכן יצביע עבורך ברגע האמת. יש כאלה שלא מבינים את זה, ייקח להם זמן להבין, אבל זו בעיה שלהם ולא שלי".

-גם בקדנציה הבאה תהיה סגן ראש העיר?

"אי אפשר לדעת ובאמת שזה לא מעסיק אותי כרגע. השורה התחתונה היא שיהיה טוב לתושבי העיר, זה מה שכולנו מייחלים אחרי 8 השנים הרעות שעברנו".

בדוק גם

התאומים איתמר ואבישי גטה (צילום חגאג רחאל)

גאוות העדה

התאומים איתמר ואבישי גטה עושים את צעדיהם הראשונים בהפועל נצרת עילית * וכבר מסומנים כמי שעתידים להגיע רחוק בקבוצה הבוגרת, איתה התחילו להתאמן * המאמן ירון הוכנבוים: "מדובר בשני צעירים רציניים, משקיענים שאוהבים להתאמן ולעבוד קשה"

אופיר בקר כובש את אייה נאפה (צילום עצמי)

אין קוסומוי יש נאפה

כנראה שהעפולאי אופיר בקר החליט ששהה יותר מדי זמן בארץ, אז הוא נתן גיחה לאיה נאפה, קפריסין. הכי קרוב לקוסומוי...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *