בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / "אני שווה שני מנדטים"

"אני שווה שני מנדטים"

"אני שווה שני מנדטים בבחירות הבאות. יש לי בסיס קבוע של תומכים, רובם המכריע לא עזב את העיר", מצהיר סגן ראש העיר נצרת עילית, אלכס גופמן, שמצהיר כי בימים אלה הוא עסוק בעשייה ולא בהכנות לבחירות בעוד פחות משנה.

אלכס גופמן (צילום עצמי)
אלכס גופמן (צילום עצמי)

גופמן: "אני עסוק בעשייה וצריך להגיד יותר ממילה טובה לראש העיר, רונן פלוט. אני אחראי על חזות העיר, אבל יש מי שמאשר לי תקציבים וזה הוא. מאז שעלה לראשות העיר דברים זזים בעיר ואפשר לראות זאת בכל פינה בעיר".

–אז למה לא תרוץ ברשימה שלו בבחירות הבאות?

"אמרתי שאני לא רוצה להפריע לו. יש אנשים שלא אוהבים את אלכס גופמן וזו זכותם, לא ארצה שבגללי לא יצביעו לרשימה של רונן. אני כבר ותיק ומנוסה ויודע שלא כל מי שבא ואומר לך שהוא תומך בך אכן יצביע עבורך ברגע האמת. יש כאלה שלא מבינים את זה, ייקח להם זמן להבין, אבל זו בעיה שלהם ולא שלי".

-גם בקדנציה הבאה תהיה סגן ראש העיר?

"אי אפשר לדעת ובאמת שזה לא מעסיק אותי כרגע. השורה התחתונה היא שיהיה טוב לתושבי העיר, זה מה שכולנו מייחלים אחרי 8 השנים הרעות שעברנו".

בדוק גם

הרקדניות של דיאנה (צילום ישראל פרץ)

הן רק רוצות לרקוד

סטודיו ארטמיס בנצרת עילית, בהובלה ושל דיאנה בלביץ', זכה במקום השני בקטגוריית היפ הופ בתחרות ריקודים, שהתקיימה בנצרת עילית. בקומפוזיציה של 6 דקות הופיעו בנות מגיל 5 עד 12 בכל הרמות. כל הכבוד דיאנה.

החזיר האבידה לבעליה. נטף (צילום עצמי)

מצא ארנק עם אלפי שקלים, החזיר אותו לתושבת נצרת

הממונה על פניות הציבור בעיריית נצרת עילית, צ'רלי נטף, גילה השבוע אזרחות למופת כאשר מצא ארנק ובו אלפי שקלים והחזיר אותו לבעליו, תושבת נצרת, קשישה בת 80, שלא האמינה למראה עיניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *