בית / עמקים / נצרת עילית / אלי לוי: "כל הכבוד להפועל נצרת עילית"

אלי לוי: "כל הכבוד להפועל נצרת עילית"

"כל הכבוד למועדון על היוזמה, הפתיע אותי וריגש אותי, גאה שהייתי חלק מכזה מועדון, שמכבד את עברו", אמר בהתרגשות כדורגלן ומאמן העבר של הפועל נצרת עילית, אלי לוי, שיקבל אות הוקרה מיוחד.

אלי לוי
אלי לוי

חלוץ העבר אלי לוי מוגדר כ"רכש הראשון של הפועל נצרת עילית". משפחתו הגיעה לעיר בשנת 1964 מעפולה, לוי ששיחק בהפועל עפולה ועבר להפועל נצרת עילית.

טקס חגיגי ומיוחד, במעמד ראש העיר נצרת עילית רונן פלוט, יתקיים במחצית משחק הליגה של הפועל נצרת עילית נגד הפועל רמת השרון, במסגרת המחזור ה-17 בליגה הלאומית, ביום שלישי, ה- 9 בינואר 2018, בסימן 60 שנים לנצרת עילית ובמסגרתו יקבלו "דור המייסדים", של מועדון הכדורגל הפועל נצרת עילית, אותות הוקרה מיוחדים לרגל תרומתם למועדון בשנותיו הראשונות.

ראש העיר רונן פלוט, שיעניק את גביעי ההוקרה ל- 6 שחקני העבר, אמר כי "הם אבני דרך בהיסטוריה של המועדון. בלי עבר אין עתיד והטקס הזה מרגש אותי באופן אישי".

מנכ"ל המועדון גיל ברעם: "העונה התחלנו במסורת של כיבוד שחקני עבר, שזכתה לברכת הדרך מראש העיר, שמח וגאה לכבד את דור המייסדים של המועדון".

בדוק גם

אופק פישלר (צילום אבי רביבו)

אופק פישלר הבריז להפועל נצרת עילית

בנצרת עילית הוציאו כבר הודעה לפיה פישלר סיכם בקבוצה. ביום שישי הגיע לצפות במשחק הניצחון על הפועל חדרה והיום (ראשון) היה אמור לחתום רשמית, אלא שלטענת אנשי נצרת עילית הוא ניתק קשר ונעלם להם.

עיריית נצרת עילית

עיריית נצרת עילית הוציאה צווי סגירה ל- 10 בתי עסק שפעלו ללא היתר ובניגוד לחוק

ראש העיר רונן פלוט חתם על הצווים חרף לחצים פוליטיים הנעוצים בסמיכות לתקופת בחירות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *