בית / עמקים / נצרת עילית / אלי לוי: "כל הכבוד להפועל נצרת עילית"

אלי לוי: "כל הכבוד להפועל נצרת עילית"

"כל הכבוד למועדון על היוזמה, הפתיע אותי וריגש אותי, גאה שהייתי חלק מכזה מועדון, שמכבד את עברו", אמר בהתרגשות כדורגלן ומאמן העבר של הפועל נצרת עילית, אלי לוי, שיקבל אות הוקרה מיוחד.

אלי לוי
אלי לוי

חלוץ העבר אלי לוי מוגדר כ"רכש הראשון של הפועל נצרת עילית". משפחתו הגיעה לעיר בשנת 1964 מעפולה, לוי ששיחק בהפועל עפולה ועבר להפועל נצרת עילית.

טקס חגיגי ומיוחד, במעמד ראש העיר נצרת עילית רונן פלוט, יתקיים במחצית משחק הליגה של הפועל נצרת עילית נגד הפועל רמת השרון, במסגרת המחזור ה-17 בליגה הלאומית, ביום שלישי, ה- 9 בינואר 2018, בסימן 60 שנים לנצרת עילית ובמסגרתו יקבלו "דור המייסדים", של מועדון הכדורגל הפועל נצרת עילית, אותות הוקרה מיוחדים לרגל תרומתם למועדון בשנותיו הראשונות.

ראש העיר רונן פלוט, שיעניק את גביעי ההוקרה ל- 6 שחקני העבר, אמר כי "הם אבני דרך בהיסטוריה של המועדון. בלי עבר אין עתיד והטקס הזה מרגש אותי באופן אישי".

מנכ"ל המועדון גיל ברעם: "העונה התחלנו במסורת של כיבוד שחקני עבר, שזכתה לברכת הדרך מראש העיר, שמח וגאה לכבד את דור המייסדים של המועדון".

בדוק גם

שמריה הראל והזוג נתניהו

החבר של ביבי

איך זה שמכל האנשים בעולם, בחר ראש הממשלה בנימין נתניהו בשליח חב"ד מנצרת עילית לעמוד לצדו באירוע פתיחת שגרירות ארה"ב בירושלים? "אנחנו חברים", מסביר שמריה הראל ומספר לראשונה על החברות האמיצה עם ביבי עוד מתקופת השירות הצבאי המשותף בסיירת מטכ"ל והלימודים בבוסטון.

טיפני בן חיון

המשטרה מבקשת עזרת הציבור באיתור באיתור נעדרת ממגדל העמק

עקבותיה של טיפני בן חיון בת 17 תושבת מגדל העמק, אבדו מאתמול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *