בית / עמקים / חדשות עמקים / אלון חלפון: "יש חשיבות רבה בכך שאמשיך בתפקידי הציבורי"

אלון חלפון: "יש חשיבות רבה בכך שאמשיך בתפקידי הציבורי"

"אני חלק מסיעתו של אלכס גדלקין, טוב לי במקומי ואני חושב שיש חשיבות רבה בכך שאמשיך בתפקידי הציבורי. לגבי הבחירות הקרובות, בימים הקרובים אני מאמין שתתקבל החלטה באיזו דרך אבחר להמשיך", אומר חבר מועצת העיר נצרת עילית, אלון חלפון, שעדיין יושב על הגדר ולא הצהיר על כוונותיו הפוליטיות.

אלון חלפון
אלון חלפון

חלק מרכזי בכך שהוא עדיין לא יוצא בהצהרות, הוא העובדה שפטרונו הפוליטי, ממלא מקום ראש העיר, אלכס גדלקין, עדיין יושב על הגדר ולא הצהיר אם בכוונתו להתמודד עצמאית או בסיעתו של ראש העיר רונן פלוט, במידה ופלוט יציע לו להצטרף לרשימתו. אם יקבל כזו הצעה, יקשה על חלפון להשתחל לרשימה ואז יתכן כי יחפש אופציות אחרות.

מקורב לחלפון אומר כי "אין בכוונתו להיעלם מהנוף הפוליטי בזמן הקרוב ומזה מספר שבועות הוא מקבל עשרות רבות של פניות להתמודד בבחירות הקרובות, על מנת שיוכל להמשיך להוות אוזן קשבת ופה לתושבי העיר".

בנוסף מסר המקורב שלהבדיל מאחרים, חלפון וגדלקין טרם החלו לעובד על הבחירות וזאת מהסיבה שהם יודעים את מצבם החזק בשטח.  עוד מספר מקורבו שישנם תהליכים רבים שחלפון התחיל ושאין בכוונתו להפסיק אותם.

בדוק גם

צילום אילוסטרציה: פוטוליה

נצרת: אישה דקרה גבר ונמלטה מהמקום

הובהל לבית חולים העמק בעפולה במצב בינוני. המשטרה מנסה לאתר את החשודה

יחד

עפולה: תנועת יחד בראשות המשנה לראש העיר מיכאל ברקן תומכת ביצחק מירון

התנועה מייצגת את מגזר העולים מחבר העמים, המהווים כ-20 אחוז מאוכלוסיית העיר. ברקן: "גאה להיות שותף להצלחות של מירון". ראש העיר מירון: "תרומת העולים ניכרת בעיר בכל תחום, נמשיך להצמיח את עפולה ולהוביל אותה להישגים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *