בית / עמקים / חדשות עמקים / אלון חלפון: "יש חשיבות רבה בכך שאמשיך בתפקידי הציבורי"

אלון חלפון: "יש חשיבות רבה בכך שאמשיך בתפקידי הציבורי"

"אני חלק מסיעתו של אלכס גדלקין, טוב לי במקומי ואני חושב שיש חשיבות רבה בכך שאמשיך בתפקידי הציבורי. לגבי הבחירות הקרובות, בימים הקרובים אני מאמין שתתקבל החלטה באיזו דרך אבחר להמשיך", אומר חבר מועצת העיר נצרת עילית, אלון חלפון, שעדיין יושב על הגדר ולא הצהיר על כוונותיו הפוליטיות.

אלון חלפון
אלון חלפון

חלק מרכזי בכך שהוא עדיין לא יוצא בהצהרות, הוא העובדה שפטרונו הפוליטי, ממלא מקום ראש העיר, אלכס גדלקין, עדיין יושב על הגדר ולא הצהיר אם בכוונתו להתמודד עצמאית או בסיעתו של ראש העיר רונן פלוט, במידה ופלוט יציע לו להצטרף לרשימתו. אם יקבל כזו הצעה, יקשה על חלפון להשתחל לרשימה ואז יתכן כי יחפש אופציות אחרות.

מקורב לחלפון אומר כי "אין בכוונתו להיעלם מהנוף הפוליטי בזמן הקרוב ומזה מספר שבועות הוא מקבל עשרות רבות של פניות להתמודד בבחירות הקרובות, על מנת שיוכל להמשיך להוות אוזן קשבת ופה לתושבי העיר".

בנוסף מסר המקורב שלהבדיל מאחרים, חלפון וגדלקין טרם החלו לעובד על הבחירות וזאת מהסיבה שהם יודעים את מצבם החזק בשטח.  עוד מספר מקורבו שישנם תהליכים רבים שחלפון התחיל ושאין בכוונתו להפסיק אותם.

בדוק גם

אלירן חודדה (צילום: שלומי גבאי)

אלירן חודדה לא פורש מכדורגל

חודדה התאחד עם המאמן מוריס אוזן באום אל פאחם, לאחר שהשניים עשו עלייה בעונה שעברה עם הפועל איכסאל

ראש העיר מודה למאיר זנו על האזרחות הטובה (צילום דוברות העירייה)

יצא צדיק

מאיר זנו מתנדב בבית העלמין בנצרת עילית, מצא בתחילת השבוע מכשיר טלפון נייד עם כרטיסי אשראי ושטרות כסף רב במזומן. הוא הצליח לאתר את בעליו ולהחזיר את האבדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *