בית / עמקים / נצרת / אחי נצרת: שלומי דורה מתנדנד

אחי נצרת: שלומי דורה מתנדנד

מי יאמן את מכבי אחי נצרת בעונה הבאה? בשלב זה לא ברור. למאמן שלומי דורה הסכם לעונה הבאה, אולם על פי גורמים בכירים במועדון, לא בטוח שהוא ימשיך.

שלומי דורה (צילום חגאג רחאל)
שלומי דורה (צילום חגאג רחאל)

כזכור, שלומי דורה הגיע במהלך העונה והחליף את המקומי אדהם הדייה. המשימה שלו הייתה להעלות את מכבי אחי נצרת לליגת העל. באחי נצרת האמינו עד הרגע האחרון שהם מסוגלים לעשות זאת. "העונה התקציב שלנו ההי גבוה במיליון שקל לעומת השנה שעברה", אומר חבר ההנהלה אחמד חילו.

בנצרת יש הטוענים כי דורה נכשל במשימת העלייה. "גם עם אדהם הדייה היינו מגיעים לפלייאוף העליון. דורה הגיע בשביל לעלות לליגת העל והוא לא הביא אותנו לשם", אומרים באחי נצרת.

הביקור בשבוע שעבר של המאמן האנגלי ג'ון גרגורי עורר את גל הספקולציות סביב עמדת המאמן וההצהרות של גרגורי לפיהן יהיה מוכן לאמן את הקבוצה בחינם וכמה הוא אוהב את המקום ואת האנשים, רק הוסיפו לו נקודות זכות.

בדוק גם

איתי סוריו (צילום עצמי)

8 שנים לאחר שסיים בהצטיינות את לימודיו חזר לשם כמורה

איתי סוריו סיים בהצטיינות את לימודיו בתיכון שרת בנצרת עילית * ובימים אלה מסיים תואר שני בהוראת המתמטיקה והמדעים * "אין הרבה מקצועות בהם אתה יכול להשפיע באופן כל כך משמעותי כמו בהוראה", הוא מסביר

מכתירים את שושן (צילום חגאג רחאל)

רון שושן- שוער העונה 2017/18

שושן הציג את העונה הטובה בקריירה שלו וסייע לקבוצתו לעלות לפלייאוף העליון, בזכות רצף מדהים של 15 משחקי ליגה רצופים ללא ספיגת שער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *