בית / עמקים / נצרת / אחי נצרת רוצה שאנס דאבור יחזור הביתה

אחי נצרת רוצה שאנס דאבור יחזור הביתה

במכבי אחי נצרת היו רוצים לראות את אנס דאבור חוזר הביתה, לאחר עונה וחצי מצוינות במדי בני לוד, אך לא בטוח שהשחקן עצמו יסכים לחזור. דאבור פורח הרחק מהבית ומהחממה ולדברי גורמים בסביבתו, הוא מרוצה מאוד מהמעבר שלו ללוד. בנצרת ינסו לשכנע אותו לחזור לקבוצת נעוריו.

אנס דאבור
אנס דאבור (צילום: חג'ג ראחל)

המגן/ חלוץ המקומי, עוביידה אבו רביע, אמר למקורביו כי יבקש להשתחרר כדי לנסות דברים חדשים. "אחרי כמה שנים באחי נצרת הוא מרגיש שמיצה את עצמו". אבו רביע, בן 29,   עבר עונה לא קלה, שכללה ניתוח והיעדרות ארוכה וגם כשחזר לא קיבל יותר מדי אשראי מהמאמן שלומי דורה, למרות שבנצרת טוענים כי היה ראוי ליותר אשראי.

הביקור בשבוע שעבר של המאמן האנגלי ג'ון גרגורי עורר את גל הספקולציות סביב עמדת המאמן וההצהרות של גרגורי לפיהן יהיה מוכן לאמן את הקבוצה בחינם וכמה הוא אוהב את המקום ואת האנשים, רק הוסיפו לו נקודות זכות.

בדוק גם

בית העלמין בנצרת עילית (צילום יצחק סולומון)

גופת הקשישה שהלכה לעולמה הוחלפה, בבית העלמין עלו על הטעות

רק כשהגיעה הגופה לנצרת עילית עלו על הטעות, הרכב נשלח חזרה לבית חולים העמק להחליף את הגופה. יש לציין כי המשפחה האבלה כלל לא הייתה מודעת לדרמה שהתרחשה. "עד מועד ההלוויה הטעות תוקנה", מאשר גורם בבית העלמין.

ירון הוכנבוים

גביע הטוטו: קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בנעלי הבוגרים

בנצרת עילית החליטו לוותר מראש על משחק גביע הטוטו הערב ברמלה, כדי שהשחקנים יגיעו רעננים למשחק פתיחת העונה, ביום חמישי נגד רמת השרון בחוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *