מבזקים
בית / עמקים / מגדל העמק / אורי גולן צפוי להתמנות ליו"ר הפועל מגדל העמק

אורי גולן צפוי להתמנות ליו"ר הפועל מגדל העמק

עו"ד אורי גולן, מי ששימש בעבר כמנכ"ל עיריית מגדל העמק ובשלל תפקידים נוספים, דמות מוערכת ביישוב, צפוי להתמנות ליו"ר קבוצת הכדורגל הפועל מגדל העמק, ויחליף את הנרי איפרגן שהודיע על התפטרותו.

המהלך קיבל את ברכת הדרך מראש העיר, אלי ברדה, במהלך פגישה משולשת בה נכח גם חבר המועצה ומחזיק תיק הספורט, יוסי פורטל. הודעה רשמית צפויה לצאת ב-24 השעות הקרובות. בישיבה היה לגולן תנאי אחד לקבל את התפקיד: להיות האיש הקובע במועדון, מהלך שיחליש ללא ספק את פורטל הדומיננטי.

אורי גולן (צילום עצמי)
אורי גולן (צילום עצמי)

יצוין כי תהיה זו הקדנציה השנייה של גולן בהפועל מגדל העמק. בתחילת שנות ה- 2000 הוא כבר שימש בתפקיד, בעונה בה עוזי כהן ואורי גולן שימשו כמאמנים. שחקנים ששיחקו אז בקבוצה מספרים על אדם עם עקרונות שלא מוכן להתכופף, ושהמשמעת עומדת אצלו במקום הראשון.

 

 

 

 

 

 

בדוק גם

ואיזה מסכנים האוהדים צילום: ירון כהן

לחרוש עד היסוד ולבנות מחדש

תם ונשלם עוד פרק עצוב בתולדות הכדורגל הבית שאני, עם ירידת הפועל בית שאן לליגה ב' * מי באמת אשם בירידה? כולם! * טור מיוחד של עורך ידיעות הגליל

הילדים שהפכו לבוגרים. שחקני הקבוצה המפורסמת

הייתה תקופה כזאת….

רבים משחקני קבוצת הנערים של הפועל נצרת עילית, אי שם בסוף שנות ה- 60, הוקפצו לקבוצה הבגרת ועשו איתה עלייה היסטורית לליגה ב' * יהודה גבר, המתגורר היום בברזיל: "הייתה תקופה אחרת, לא היו מקלחות, בטח שלא מים חמים, אבל זו הייתה תקופה יפה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *