מבזקים
בית / עמקים / מגדל העמק / אורי גולן צפוי להתמנות ליו"ר הפועל מגדל העמק

אורי גולן צפוי להתמנות ליו"ר הפועל מגדל העמק

עו"ד אורי גולן, מי ששימש בעבר כמנכ"ל עיריית מגדל העמק ובשלל תפקידים נוספים, דמות מוערכת ביישוב, צפוי להתמנות ליו"ר קבוצת הכדורגל הפועל מגדל העמק, ויחליף את הנרי איפרגן שהודיע על התפטרותו.

המהלך קיבל את ברכת הדרך מראש העיר, אלי ברדה, במהלך פגישה משולשת בה נכח גם חבר המועצה ומחזיק תיק הספורט, יוסי פורטל. הודעה רשמית צפויה לצאת ב-24 השעות הקרובות. בישיבה היה לגולן תנאי אחד לקבל את התפקיד: להיות האיש הקובע במועדון, מהלך שיחליש ללא ספק את פורטל הדומיננטי.

אורי גולן (צילום עצמי)
אורי גולן (צילום עצמי)

יצוין כי תהיה זו הקדנציה השנייה של גולן בהפועל מגדל העמק. בתחילת שנות ה- 2000 הוא כבר שימש בתפקיד, בעונה בה עוזי כהן ואורי גולן שימשו כמאמנים. שחקנים ששיחקו אז בקבוצה מספרים על אדם עם עקרונות שלא מוכן להתכופף, ושהמשמעת עומדת אצלו במקום הראשון.

 

 

 

 

 

 

בדוק גם

רם בן ברק

"העמק והגליל בשבילי תמיד היו ויהיו הבית"

אומר סגן ומשנה לראש המוסד לשעבר, רם בן ברק, שהודיע השבוע על הצטרפותו למפלגת 'יש עתיד' * "מכאן שאבתי את הערכים ואת האהבה לארץ ישראל" * "הייתי מעוניין לקדם תעשיות שיספקו תעסוקה לתושבי הגליל", הוא מצהיר

דודי טויטו מימין (צילום חגאג רחאל)

"אשחק איפה שהמאמן יציב אותי"

כדורגלן הפועל עפולה, דודי טויטו, הועבר מההגנה לקישור ולא מתלונן. "קשר שמאלי זה פחות או יותר כמו מגן שמאלי, רק שאני משחק יותר גבוה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *