בית / עמקים / חדשות עמקים / אורח לא צפוי בכניסה לבית

אורח לא צפוי בכניסה לבית

תושבת נצרת עילית, אליה אטיאס, חזרה בשעת ערב מוקדמת לביתה ובכניסה ציפה לה אורח בלתי רצוי: נחש זעמן באורך 1.5 מטר

הלוכד גילי גמליאל עם הנחש (צילום עצמי)
הלוכד גילי גמליאל עם הנחש (צילום עצמי)

באחד הערבים השבוע, בסביבות השעה 20:00 בערב, חזרה אליה אטיאס לביתה שברחוב הגפן  בנצרת עילית, ולהפתעתה בכניסה לחצר הבית ראתה נחש גדול.

אליה התקשרה מיד למוקד העירוני ששלח באופן בהול את גילי גמליאל, לוכד הנחשים, על מנת שילכוד את הנחש. תוך כדי כך הגיע השכן מישל בייר והרגיע את אליה תוך שהוא שומר על קשר עין עם הנחש.

כעבור כ- 10 דקות הגיע גמליאל. "הגעתי למקום שמדובר בנחש מסוג זעמן מטבעות, אומנם לא ארסי, אבל עדיין וחיפשתי את הנחש, שהסתתר מאחורי בלוני הגז. מצאתי את הנחש והבנתי מפחיד, לכדתי את הנחש ונסעתי לשחרר אותו ביער הרחק מהעיר", סיפר.

יש לציין כי הנחשים הם חיה מוגנת ולכן הנחש שוחרר ביער הרחק מהעיר. עוד הוסיף גמליאל כי "נחש מסוג זה הוא נחש אשר מרחיק את נחשי הצפע הארסיים מאזורינו ולכן נחשב כנחש טוב".

 

בדוק גם

הסופרת מציגה את הספר החדש (צילום עצמי)

"הולך תמיד איתי"

סיפור אהבתם המיוחדת של אריאלה ומשה בן ארי הוא סיפור ניצחון הרוח, האמונה, הקרבה, נתינה, ואהבה אינסופית. אריאלה בן ארי, תושבת עפולה, הוציאה ספר מרתק ומרגש גם יחד, סיפור חייה לצידו של משה אהובה שנפטר לפני שלוש שנים

גורם נזקים (צילום דוברות העמק)

זהירות: קעקועי חינה מסוכנים

קעקועי חינה, הנראים לכולם כקישוט חביב ובלתי מזיק, גרמו לנזקים חמורים בעור לשני צעירים שהגיעו לקבל טיפול רפואי במרפאת העור במרכז רפואי העמק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *