מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / אורח לא צפוי בכניסה לבית

אורח לא צפוי בכניסה לבית

תושבת נצרת עילית, אליה אטיאס, חזרה בשעת ערב מוקדמת לביתה ובכניסה ציפה לה אורח בלתי רצוי: נחש זעמן באורך 1.5 מטר

הלוכד גילי גמליאל עם הנחש (צילום עצמי)
הלוכד גילי גמליאל עם הנחש (צילום עצמי)

באחד הערבים השבוע, בסביבות השעה 20:00 בערב, חזרה אליה אטיאס לביתה שברחוב הגפן  בנצרת עילית, ולהפתעתה בכניסה לחצר הבית ראתה נחש גדול.

אליה התקשרה מיד למוקד העירוני ששלח באופן בהול את גילי גמליאל, לוכד הנחשים, על מנת שילכוד את הנחש. תוך כדי כך הגיע השכן מישל בייר והרגיע את אליה תוך שהוא שומר על קשר עין עם הנחש.

כעבור כ- 10 דקות הגיע גמליאל. "הגעתי למקום שמדובר בנחש מסוג זעמן מטבעות, אומנם לא ארסי, אבל עדיין וחיפשתי את הנחש, שהסתתר מאחורי בלוני הגז. מצאתי את הנחש והבנתי מפחיד, לכדתי את הנחש ונסעתי לשחרר אותו ביער הרחק מהעיר", סיפר.

יש לציין כי הנחשים הם חיה מוגנת ולכן הנחש שוחרר ביער הרחק מהעיר. עוד הוסיף גמליאל כי "נחש מסוג זה הוא נחש אשר מרחיק את נחשי הצפע הארסיים מאזורינו ולכן נחשב כנחש טוב".

 

בדוק גם

בורלא אביעד

הקשר אביעד בורלא בדרך להפועל עפולה

בורלא, בן 24, גדל המחלקת הנוער של בני יהודה אך לא הצליח לתקוע שם יתד. בעונה שעברה הושאל להפועל פתח תקווה ולפני שתי עונות למכבי נתניה. ברקורד שלו הופעה אחת בנבחרת ישראל הצעירה.

רם בן ברק

"העמק והגליל בשבילי תמיד היו ויהיו הבית"

אומר סגן ומשנה לראש המוסד לשעבר, רם בן ברק, שהודיע השבוע על הצטרפותו למפלגת 'יש עתיד' * "מכאן שאבתי את הערכים ואת האהבה לארץ ישראל" * "הייתי מעוניין לקדם תעשיות שיספקו תעסוקה לתושבי הגליל", הוא מצהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *