מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / אורח לא צפוי בכניסה לבית

אורח לא צפוי בכניסה לבית

תושבת נצרת עילית, אליה אטיאס, חזרה בשעת ערב מוקדמת לביתה ובכניסה ציפה לה אורח בלתי רצוי: נחש זעמן באורך 1.5 מטר

הלוכד גילי גמליאל עם הנחש (צילום עצמי)
הלוכד גילי גמליאל עם הנחש (צילום עצמי)

באחד הערבים השבוע, בסביבות השעה 20:00 בערב, חזרה אליה אטיאס לביתה שברחוב הגפן  בנצרת עילית, ולהפתעתה בכניסה לחצר הבית ראתה נחש גדול.

אליה התקשרה מיד למוקד העירוני ששלח באופן בהול את גילי גמליאל, לוכד הנחשים, על מנת שילכוד את הנחש. תוך כדי כך הגיע השכן מישל בייר והרגיע את אליה תוך שהוא שומר על קשר עין עם הנחש.

כעבור כ- 10 דקות הגיע גמליאל. "הגעתי למקום שמדובר בנחש מסוג זעמן מטבעות, אומנם לא ארסי, אבל עדיין וחיפשתי את הנחש, שהסתתר מאחורי בלוני הגז. מצאתי את הנחש והבנתי מפחיד, לכדתי את הנחש ונסעתי לשחרר אותו ביער הרחק מהעיר", סיפר.

יש לציין כי הנחשים הם חיה מוגנת ולכן הנחש שוחרר ביער הרחק מהעיר. עוד הוסיף גמליאל כי "נחש מסוג זה הוא נחש אשר מרחיק את נחשי הצפע הארסיים מאזורינו ולכן נחשב כנחש טוב".

 

בדוק גם

אוהדי גלבוע גליל באולם בגן נר

הקהל ביקש, הקהל קיבל

במועדון הכדורסל יוצאים במבצע מנויים אטרקטיבי לרגל פתיחת הסיבוב השלישי, בעקבות פניות רבות למועדון מצד קהל האוהדים. המנוי הוא לחמשת משחקי הבית בסיבוב השלישי, פלוס משחקי הבית בפלייאוף במידה והקבוצה תצליח להעפיל

ואיזה מסכנים האוהדים צילום: ירון כהן

לחרוש עד היסוד ולבנות מחדש

תם ונשלם עוד פרק עצוב בתולדות הכדורגל הבית שאני, עם ירידת הפועל בית שאן לליגה ב' * מי באמת אשם בירידה? כולם! * טור מיוחד של עורך ידיעות הגליל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *