מבזקים
בית / עמקים / ספורט עמקים / "אופיר לא עושה צעד מבלי להתייעץ עם יגאל"

"אופיר לא עושה צעד מבלי להתייעץ עם יגאל"

"אופיר לא עושה צעד בלי להתייעץ עם יגאל", אומרים שחקנים בהפועל עפולה, שמתבקשים להתייחס למערכת היחסים בין המאמן אופיר חיים לעוזרו יגאל אנטבי.

יגאל אנטבי (צילום יצחק סולומון)
יגאל אנטבי (צילום יצחק סולומון)

במהלך המשחק נגד נצרת עילית בשבוע שעבר, נראה אופיר חיים מתייעץ יותר ויותר עם אנטבי, שישב מאחוריו ביציע, משום שעדיין לא עבר בבקרה התקציבית. אנטבי עמד עם פנקסון קטן בו הרבה לרשום הערות, שמן הסתם הועברו בהמשך לאופיר חיים.

בעפולה מרוצים מעוזר המאמן החדש. "מי שיש לו 351  הופעות במדי הפועל תל אביב בליגת העל  ו-11 הופעות במדי נבחרת ישראל, , מבין 'קצת' כדורגל וללא ספק יכול לעזור, להיות עוד זוג עיניים מקצועיות לצד המאמן", הם אומרים.

אנטבי, שחקן עבר שעשה קריירה מפוארת, ללא ספק יכול לעזור לאופיר חיים, שמתקשה עד כה למצוא את מקומו בהפועל עפולה ועדיין לא השיג ניצחון ליגה מאז הגיע, למרות שהביא את הקבוצה לגמר גביע הטוטו.

בדוק גם

טניסאי נצרת עילית. טאובר משמאל (צילום עצמי)

הפטנט בדרך לזכייה באליפות: שחקן שמשחק בליגה הצרפתית

טניסאי השולחן של הפועל נצרת עילית, מצאו פטנט מקורי כדי לזכות באליפות: הם מקפיצים למשחקים החשובים את הטניסאי מיכאל טאובר, המתגורר בצרפת ובמשחק בקבוצה מקומית מהליגה הצרפתית. מכיוון שמשחקי הליגה הצרפתית בטניס שולחן מתקיימים בשבת והליגה בישראל מתקיימת בימי שלישי, יכול טאובר לערוך גיחות לישראל, בכל פעם שהוא מתבקש.

אהרון כהן (צילום עצמי)

אהרון כהן ירוץ למועצה בנצרת עילית ברשימת "שומרים על הבית למען ילדינו"

כהן, בן 50, שירת בצבא הקבע במשך 28 שנים והשתחרר לפני כשנה בדרגת רס"ב, אומר כי בראש סדר העדיפויות שלו יעמוד נושא הצעירים. "זה נושא שמדבר אל לבי, טבעי שאטפל בנושא זה כי הם דור העתיד, יש לי תכניות וצריך לחבק אותם כדי שיישארו בעיר", הוא אומר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *