בית / עמקים / חדשות עמקים / אהרון כהן ירוץ למועצה בנצרת עילית ברשימת "שומרים על הבית למען ילדינו"

אהרון כהן ירוץ למועצה בנצרת עילית ברשימת "שומרים על הבית למען ילדינו"

שם חדש בפוליטיקה המקומית בנצרת עילית. אהרון כהן, מורה נהיגה המתגורר בעיר 28 שנים, הודיע השבוע על החלטתו להתמודד למועצה בבחירות בשנה הבאה. כהן יצא בהודעה לא לפני שקיבל את ברכת הדרך מראש העיר, רונן פלוט ("אמר לי כי צריך אנשים כמוני בפוליטיקה המקומית") ומהרב דוד אבוחצירא מנהריה. "פנו אלי המון אנשים, במיוחד צעירים וביקשו שאתמודד", הוא אומר ולא מתבייש להודות: "אני מכוון לתיק הצעירים".

אהרון כהן (צילום עצמי)
אהרון כהן (צילום עצמי)

כהן, בן 50, שירת בצבא הקבע במשך 28 שנים והשתחרר לפני כשנה בדרגת רס"ב, אומר כי בראש סדר העדיפויות שלו יעמוד נושא הצעירים. "זה נושא שמדבר אל לבי, טבעי שאטפל בנושא זה כי הם דור העתיד, יש לי תכניות וצריך לחבק אותם כדי שיישארו בעיר", הוא אומר.

לדבריו של כהן: "חינכתי דורות של חיילים בצבא, לדעתי צריך לתת להם הטבות עירוניות בכל דבר, לתת להם תמריצים, להקציב להם מענקים מיוחדים, לעשות הכל כדי להשאיר אותם בעיר".

כהן אומר כי קיבל תמיכה מאשתו ויבקש לטפל גם בנושא גישור בין דתיים לחילונים בעיר. "לצערי יש היו מתיחות בין המגזרים, צריך לגייס ולפשר, העשייה הציבורית בוערת בי ואני מסוגל למלא את התפקיד", הוא אומר.

אגב, למפלגה שלו כבר יש שם: "שומרים על הבית למען ילדינו". לדבריו, בימים אלה הוא בוחן הצטרפות מועמדים לתנועה. "בקרוב אפרסם את הרשימה. פונים אלי אנשים שרוצים להצטרף, אנשים איכותיים שלא היו אף פעם בפוליטיקה והכי חשוב אנשי עשייה".

 

בדוק גם

אחד החזקים בהתאחדות. אבי לוי (צילום עצמי)

מה יהיה מעמדו של אבי לוי?

הודעת הפרישה של יושב ראש ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, עלולה להביא גם לשינוי במעמדו של מנהל אגף הליגות המקצועניות

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *