בית / נדל"ן / "מחיר מטרה ואיפוס המע"מ יחד עם הסכמי הגג ישנו את מפת הדיור"

"מחיר מטרה ואיפוס המע"מ יחד עם הסכמי הגג ישנו את מפת הדיור"

בדברים שנשא אמש (שלישי), שר הבינוי והשיכון אורי אריאל בכנס רמלה, התייחס השר לנושא הדיור ולסוגיה המדינית. בנושא הדיור הסביר  השר אריאל:
"אני יכול לומר בצורה ברורה: בתחום הדיור, שתי התוכניות המובילות שר האוצר ואני מובילים יחדיו מחיר מטרה ואיפוס המע"מ יפעלו יחדיו, אין מהפכות שעוברות ביומיים. שני הדברים הללו יובאו לאישור בהקדם כשאיפוס המע"מ  יובא מיד לאחר יום העצמאות לכנסת. שתי תוכניות אלו, ביחד עם הסכמי הגג שבאמצעותם נבנה 100 אלף יח"ד ישנו את המפה. לצד כל אלו אנחנו מעלים את כלל השיווקים והתחלות הבניה ולקראת סוף 2014 המחירים ייבלמו ו בשנת 2015 המחירים ירדו. וכפי שאני אומר הזכות שלכם לדירה היא החובה שלנו".

שר השיכון בחריש
מהפכה לא מתרחשת ביומיים. אריאל (צילום: חורחה נובומינסקי)

בהתייחסו לנושא המדיני אמר השר אריאל:"בידי ראש הממשלה בנימין נתניהו יש את היכולת לעצור את הפגיעה בריבונות ישראל. ההליכה לאו"ם של הרשות הפלסטינית היא קריעה של הסכמי אוסלו. אם הם קרעו את הסכמי אוסלו לגזרים אזי ההסכמים לא קיימים עוד, ואנחנו כמדינה וכשרים מצפים שראש הממשלה יגיב לפגיעה כל כך חמורה בריבונות ישראל. בנוסף לא יעלה על הדעת שגוף מחוץ למדינת ישראל יכתיב לנו מדיניות של שחרור מחבלים. אסור לנו להסכים שתהיה כזאת פגיעה בריבונות. זהו מדרון חלקלק להתרסקות. הדברים הם בידי ראש הממשלה ואנו מחזקים את ידיו לדרוש את הדברים הללו ולשמור על ריבונות ישראל".

השר אריאל הוסיף: "הדברים של אבו מאזן הם בוקי סרוקי ודברים בטלים. אנחנו צריכים להקפיד על האינטרסים שלנו ולא לאפשר התדרדרות במו"מ".

בדוק גם

המרכז הרפואי לגליל (צילום רוני אלברט)

נהריה: מאבטחי המרכז הרפואי לגליל הותקפו על ידי צעירים

מאבטחים במרכז הרפואי לגליל הותקפו אמש (שני) בפתח חניון המבקרים בידי ארבעה צעירים בשנות ה-20 …

לינוי והוריה: אתי ואייל (צילום: לימור נג'ר)

הנס של לינוי בת השנתיים מנהריה: טבעה בבריכה באילת ושבה להכרה מלאה

אתי ואייל צוברי מנהריה לא ישכחו את ראש השנה האחרון. ביתם לינוי בת השנתיים וארבעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *