בית / מבזקים / חוסל המחבל שביצע את הפיגוע בדיזנגוף

חוסל המחבל שביצע את הפיגוע בדיזנגוף

היום, בתום מבצע רחב היקף ומאמצים מודיעיניים וחקירתיים, חוסל המחבל נשאד מלחם, אשר גדע את חייהם של אלון בקל, שמעון רוימי ואמין שעבאן בפאב הסמטא בתל אביב. מלחם חוסל על ידי לוחמי ימ״מ מיומנים בעת שניסה להימלט ולירות לעברם.

מפכ"ל המשטרה הודה ללוחמים בשטח על העבודה הנחושה, האמיצה והמקצועית ובירך את מפקד הימ"מ שנכנס לאחרונה לתפקידו על תוצאתה המבורכת. כמו כן הודה המפכ״ל לכלל השוטרים בכל מעגלי העשיה והסיוע שהשתתפו במבצע הנרחב במהלך השבוע באזורים שונים בארץ.

המפכ"ל הביע שוב תנחומיו למשפחות השכולות ואיחולי החלמה לפצועים.

המפכל התייחס לכך שהמשימה טרם הושלמה והמשטרה והשב״כ ימשיכו, בנחישות ובשיטתיות, לחשיפת כל המעורבים ומיצוי הדין עימם. על כל מי שמעורב בפעילות טרור באופן זה או אחר לדעת שיש בידינו את האמצעים, הנחישות ואורך הרוח וידינו תגיע בסופו של דבר לכל אחד ואחד מהמעורבים בטרור.

המפכ״ל ציין את השותפות של תושבי המדינה במבצע, בכך שגילו כושר עמידות, אחריות, סולידאריות וערבות הדדית, קשב וערנות ושיתפו פעולה עם המשטרה ועם כוחות הבטחון לאורך כל ימי המבצע.

החקירה ממשיכה להתנהל תחת צו איסור פרסום כל עוד צרכיה יידרשו זאת ונבקש להקפיד על כך.

בדוק גם

שירלי עודד והעותרים צילום פרטי

חדרה: התקיים דיון ראשון בעתירה נגד חסימת תושבים בפייסבוק

בית המשפט המחוזי בחיפה דן לראשונה, בשלישי האחרון בעתירה בעניין לחסימת התושבים בפייסבוק שהגישו חברת המועצה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, והתושבים ארז אלגון ואדיר בינימיני. בסיום הדיון חייב בית המשפט את עודד בסכום של 3,500 שקלים הוצאות על העתירה

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *