בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / 25 מיליון שקלים בשלוש דקות

25 מיליון שקלים בשלוש דקות

מועצת העיר נהריה אישרה בישיבתה האחרונה תקציבים בלתי רגילים (תב"רים) לקידום פרויקטים שהביא לסדר היום ראש העירייה ז'קי סבג בסכום של 25 מיליון שקלים.  הישיבה ערכה שלוש דקות וכללה אישור בהול: נסיעה לסין של  סבג ומנכ"ל העירייה דני חמיאס כדי לרכוש תאורת לד לעיר.  בישיבה אושרה התקשרות ללא מכרז לרכישת התאורה ונאמר כי  סבג וחמיאס צריכים לנסוע בבהילות כדי לנהל משא ומתן.

ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)
ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)

בין התב"רים שאושרו: חיבור מים לבתים חדשים, הסדרת כיכר טרומפלדור, בניית שש כיתות בבית ספר מדעים, פיתוח נהריה מזרח,  הסדרת חוף נפרד לדתיים,  הגדלת תקציב בניית בית כנסת בשכונת אוסישקין החדשה במיליון וחצי שקלים  ועוד. עוד אושרה נסיעה של מ"מ ראש העיר דימה אפשטיין למשלחת עידוד עלייה לצפון אמריקה יחד עם הפרויקטורית יקטרינה סירצקי. עוד סעיף שאושר הוא התקשרות ללא מכרז לרכישת פוליסות ביטוחי עירייה אלמנטריים.

מעיריית נהריה נמסר: "לפני ישיבת המועצה הודיע ראש העיר, ז'קי סבג, כי הוא אינו נוסע לסין. בהתאם לאישור מועצת העיר שניתן השבוע, במשלחת לסין ייסעו מנכ"ל העירייה ומנהל מחלקת חשמל. הנסיעה אושרה על ידי המועצה לאחר שהליך המכרז נכשל, ועקב כך התקצר לוח הזמנים שבו נדרשים המתקנים לעירייה".

בדוק גם

מתוך הסרט בית בגליל צילום דוד רודוי

בית בגליל: בין שני העולמות של אסף סבן

"יש איזה רגע שהמציאות דופקת בדלת או לפחות מתחילה לשאול שאלות. לא סתם המחאה החברתית התחילה על רקע של דיור. החלום של בית משלך זה משהו שנהיה יותר דחוף". אסף סבן, שסרטו עטור הפרסים "בית בגליל" מוקרן בימים אלה בבתי הקולנוע בארץ, מספר איך נולד הרעיון לסרט ומדוע בחר לצלם אותו בבית של אחיו, ההולך ונבנה ביישוב הררית, בו גדל

נהג אוטובוס נשדד באיומי אקדח בקרית אתא

חשד לשוד נהג אוטובוס בקרית אתא. שני חשודים נכנסו לאוטובוס ברחוב מינץ ושדדו את הנהג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *