בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / תיעוד: נהג פנה בניגוד לתנועה והתנגש ברכב בכביש 4

תיעוד: נהג פנה בניגוד לתנועה והתנגש ברכב בכביש 4

תיעוד תאונת הדרכים שאירעה ביום ראשון השבוע בכביש 4 עכו -מזרח, העלה כי הרכב שהגיח מכביש  פנה נגד כיוון התנועה. בקטע הכביש האמור היה על הנהג לנסוע מקטע נוסף עד לפנייה לכביש 85 .

צחי שטרסר, מנהל אגף צפון בחטיבת הפיתוח וההנדסה של נתיבי ישראל: "מדובר בנס. בתיעוד הנדיר אנו רואים את הרכב הלבן נוסע בכביש 4 (חיפה-ת"א הישן) מכיוון צפון ופונה מזרחה לכיוון כביש 85 אל נגד כיוון התנועה, במקום בו כלל אין פניה.

כמהנדס העוסק בתשתיות התחבורה זה מספר עשורים אני יכול לומר בביטחון מלא- משרד התחבורה באמצעות נתיבי ישראל משקיעים בכל שנה מיליארדי שקלים בהקמת רשת כבישים בטוחה יותר וסלחנית יותר כלפי טעויות של נהגים, אך אסור לנו להסתמך על זה. חובתנו האישית 'להביט במראה' ולקחת אחריות על התנהגותנו בכביש. המשוואה צריכה להיות ברורה- אחיזה בהגה כאחיזה בנשק דרוך.
קלות דעת מצדנו או אפילו רגע של היסח דעת בזמן נהיגה עשוי לעלות לא רק בחיינו שלנו ומשפחתנו, אלא גם של משתמשי הדרך שסובבים אותנו. בואו ניקח אחריות ".

שטרסר מוסיף:  "מכאן קורא ומבקש מכם- עזרו לנו להציל חיי אדם. בכל מפגע דרך חייגו למספר החירום של מרכז ניהול התנועה הלאומי 2120* ובכך תסייעו לנו לסייע לציבור".

בדוק גם

המרכז הרפואי לגליל (צילום רוני אלברט)

צו מניעה לשביתת עובדי המשק במרכז הרפואי לגליל בנהריה

עובדי המרכז הרפואי לגליל מוחים ועובדים במתכונת שבת על אי קיום הסכם שכרם. הבוקר (שני) …

מירי נחשונוב צילום פרטי

במקום השני ברשימת חדרה ביתנו, אשת העסקים מירי נחשונוב

"היום אין אישה צעירה במועצה ואני מאמינה שאוסיף המון". אחרי שהקימה משפחה ועסק עצמאי מצליח, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *