בית / שרון / חדרה / תושבת חדרה נפטרה במהלך ניתוח קוסמטי

תושבת חדרה נפטרה במהלך ניתוח קוסמטי

טרגדיה בחדרה. חנן אבולעפיה, בת 36, נשואה ואם לשלושה ילדים מחדרה, נפטרה אמש (שלישי) לאחר סיבוך שהתרחש במהלך ניתוח קוסמטי פשוט לתיקון האף. הלוויתה של אבולעפיה נערכה היום (רביעי) בחדרה, ומאות חברים ובני משפחה הגיעו לתמוך בבעל מאהר ובילדים.

הכל החל אתמול בבוקר. בעלה מאהר  מספר: "הגענו למרכז רפואי פרטי בבת ים לפעולה פשוטה יחסית, ניתוח אף. הגענו עם כל המסמכים וכל הבדיקות והיא עשתה את כל ההכנה. הכניסו אותה לחדר ניתוח ואמרו לי שזה ייקח שעתיים בערך. אחרי 40 דקות אני מקבל טלפון מאחד הרופאים. הוא אומר לי שיש סיבוך ושאגיע דחוף. כשהגעתי לחדר הניתוח כבר ראיתי שלוש ניידות של מד"א ונט"ן. הסבירו לי שאפילו עוד לא ניתחו אותה, ולאחר ההרדמה הלב שלה הפסיק לעבוד. הבנתי שניסו להחיות אותה ידנית ורק לאחר מכן בעזרת מכשיר חשמלי, כי לא היה להם כזה בבית החולים. הודיעו לי שהצליחו להחזיר את הלב לפעילות ושמעבירים אותה לוולפסון".

חנן אבולעפיה ז"ל. צילום: באדיבות המשפחה

 

מאהר ממשיך: "עברנו לוולפסון, עשו לה בדיקות ו-C.T, והסבירו לי שהמצב קשה מאוד ושיש פגיעה חמורה בראש, כנראה בגלל מכות החשמל והזמן שעבר. הריאות התמלאו במים והבנתי שהמצב אנוש. בעשר בערב היא נפטרה. קשה מאוד, בייחוד לילדים. המשפחה מנסה לתמוך, הרבה חברים לא עוזבים אותנו, בתי הספר של הילדים צמודים כל הזמן, אבל זה לא קל, היא מאוד תחסר לכולנו".

בדוק גם

מצלמות אבטחה, גן אברמסקי. צילום: דוברות העירייה

מצלמות הותקנו בגני המשחקים הציבוריים בקרית אתא

עיריית קרית אתא מרחיבה את מערך מצלמות האבטחה העירוניות לאור העובדה  שהעירייה משקיעה משאבים רבים …

בהחלט יכול וצריך לנסות מערכים שונים. פרד רוטן צילום: אדריאן הרבשטיין

יש עוד הרבה עבודה

מכבי חיפה אמנם הבטיחה השבוע את עלייתה לחצי גמר גביע הטוטו, אבל למאמן פרד רוטן יש עוד מספיק עבודה. ההולנדי צריך לקחת סגל שהגיע בעונה שעברה למקום העשירי, וכמעט לא עבר שינוי, ולהביא אותו למקום גבוה יותר, ואם בדרך הוא יצליח למצות חלק מהפוטנציאל שגלום בשחקנים שלו אז בכלל מצוין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *