בית / כללי / תדהמה בקרית מוצקין: הזר ג'רמי אינגרם נפצע קשה בתאונת דרכים

תדהמה בקרית מוצקין: הזר ג'רמי אינגרם נפצע קשה בתאונת דרכים

הלם במכבי קרית מוצקין. השחקן הזר של הקבוצה ג'רמי אינגרם, נפצע קשה בתאונת דרכים בארצות הברית. את הבשורה קיבלו ראשי האגודה ביום שני בשעות הצהריים, באמצעות סוכנו הישראלי, אביעד גרוניך. אינגרם נפצע כאשר נהג ברכבו, כשאשתו ותינוקם בן השלושה חודשים היו איתו ברכב. הוא נפצע באורח קשה בצווארו, אשתו נפצעה באורח קל ותינוקם יצא מהתאונה ללא פגע.

 

צילום: דורון גולן

עוד נודע כי ברשת החברתית נרתמו חבריו לאסוף עבורו תרומות לסיוע מהיר. גם אגודת מכבי מוצקין נרתמה לגיוס התרומות ויו"ר הקבוצה משה גרוסמן דאג להעביר סכום כסף לטובת שיקומו של אינגרם.

מאגודת 'מכבי טופ סקיי ליין' קרית מוצקין נמסרה תגובה על המקרה הטראגי: "אנו המומים וכואבים את אשר אירע לג'רמי. חיכינו לבואו לישראל. ברגע קשה זה אנו מחבקים את המשפחה וכולנו תקווה שיחלים במהרה וייצא מזה בשלום".

בשבוע שעבר דיווחנו על הצטרפותו של אינגרם לקבוצה. המאמן יוסי שוורץ, יו"ר ההנהלה משה גרוסמן ודובר הקבוצה קובי פינטו היו בטוחים כי עלה בידם להחתים שחקן מצוין, הם קיוו שהוא יוביל את הקבוצה. אינגרם, גארד, (25, 1.90), שיחק לפני שנתיים בליגה השנייה בטורקיה, הוא בוגר מכללת צפון קרוליינה. מהמכללות עבר לטורקיה, שם שיחק בליגה השנייה. בעונה הקודמת הוא כמעט לא שיחק והעדיף להיות לצד אשתו לקראת לידת בנם.

 

 

 

 

בדוק גם

כל תושב נחשב. צורי (צילום: דורון גולן)

סקר: מהפכה בהרכב מועצת העיר בקרית מוצקין

סקר בחירות בקרית מוצקין של מכון סמית, מראה כי נכון להיום ימשיך ראש העירייה הנוכחי, …

הפעוטה עם לי וכסלר, אחות אחראית מחלקת ילדים

פעוטה שנדרסה אנושות התאוששה באורח מפתיע

צלחו הטיפולים והמאמצים האינטנסיביים של הרופאים לאורך השבוע – הפעוטה מצפת שנדרסה ונפצעה אנושות – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *