יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / חדשות מקומיות / תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו פעוט שהיה אז כבן שנה, ניכוונה ברגליו ממים רותחים וניגרמו לו נזקים.

על פי כתב התביעה שהוגש על ידי הורי הפעוט באמצעות עו"ד רועי אייל, אירע המקרה לפני כשנתיים וחצי, בעת שהפעוט שהה בתינוקייה של הגן. כשהגיעה סבתו של הפעוט על מנת להוציאו מהגן היא מצאה אותו צורח מכאבים ורועד ללא הפסקה. בכתב התביעה נטען כי צוות העובדות בגן הילדים הסביר לסבתא שהפעוט ניכווה ממים רותחים שנזלו על רגליו ממתקן חימום מים שהיה במטבח של גן הילדים.

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה
כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

הפעוט פונה למרפאה של קופת חולים לקבלת טיפול ראשוני שם אובחן שהוא סובל מכוויות קשות בכפות רגליו והוא הועבר לבית החולים רמב"ם שם עבר טיפולים רפואיים אך נותר עם צלקות נרחבות ומכאיבות בשתי רגליו. בכתב התביעה טוען עו"ד אייל כי הפגיעה אירעה כתוצאה משימוש מסוכן במתקן מים חמים שאין בו מנגנון בטיחות וצוות הגן פעל ברשלנות ובחוסר זהירות.

עורך דין רועי אייל. צילום: יח"צ
עורך דין רועי אייל. צילום: יח"צ

הגן וחברת הביטוח המבטחת נתבעים בגין נזק מיוחד בסכום של 150 אלף שקלים וכן הם נתבעים לשלם פיצויים כפי שיקבע בבית המשפט. טרם הוגש כתב הגנה.

בדוק גם

ביקורו של יואב קיש. צילום - רן אליהו

לעיריית נתניה אין כסף להגן על מצוקי החוף

  החברה הממשלתית להגנות מצוקי חוף הים התיכון בע"מ פרסמה בשבוע שעבר מכרז פומבי לתכנון …

סמל גיא ריזק - צילום אלכס הובר (2

מצד"ל לצה"ל: סיפורו המדהים של לוחם הסיירת המצטיין

סמל גיא ריזק מכרמיאל, לוחם מצטיין בסיירת גולני, נולד למשפחה נוצרית בדרום לבנון שברחה לארץ לאחר נסיגת צה"ל והתגייר. את אות ההצטיינות קיבל מידי עופר מנדלוביץ', קצין בגולני ומורה באורט כרמיאל, שבנו עוז נהרג בחרמון כלוחם בחטיבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *