יום שלישי , נובמבר 20 2018
בית / בחירות מקומיות 2018 / שלט של התנועה החברתית בביאליק עורר את זעמה של העירייה
השלט של התנועה החברתית. צילום: דורון גולן
השלט של התנועה החברתית. צילום: דורון גולן

שלט של התנועה החברתית בביאליק עורר את זעמה של העירייה

מהומה התרחשה ביום שישי שעבר עת ביקשה עיריית קרית ביאליק להסיר שלט בחירות ענק שנתלה על ידי סיעת התנועה החברתית בעיר שמתמודדת על מקום במועצת העיר, על הקיר החיצוני של מרכז הקניות סביניה.

השלט של התנועה החברתית. צילום: דורון גולן
השלט של התנועה החברתית. צילום: דורון גולן

מרכז סביניה מושך אליו את כל הסיעות שמתמודדות למועת העיר ומדי יום שישי הן פותחות במקום דוכני הסברה וחלוקת עלוני מידע. ביום שישי שעבר, בשעות הבוקר המוקדמות, הופתעו המבקרים במקום לראות את השלט הענק של התנועה החברתית, בראשותו של ירון מזוז, מכסה את הקיר החיצוני של המרכז המסחרי. גם ראש העירייה, אלי דוקורסקי, שעבר במקום הבחין בשלט הענק. את השלט ראה גם ראש העירייה, אלי דוקורסקי, שעבר במקום.

זמן קצר לאחר תליית השלט הגיעו מקום פקחים של העירייה והשיטור העירוני ודרשו להסירו בטענה שהוא אינו חוקי, על אף שהוצג בפניהם מסמך חברת "נכסי גולדווסר בע"מ" שלה שייך המבנה, המאשר לתנועה החברתית לתלות את השלט על הבניין. לאחר כמה שעות עזבו פקחי העירייה את המקום והשלט נותר על הקיר.

מהעירייה נמסר בתגובה "הנושא נמצא בטיפולה של היועצת המשפטית של העירייה ובכוונת העירייה לאכוף את החוק".

בדוק גם

מעניקים את תעודת ההוקרה לסאקר זובידאת (צילום עצמי)

מצא ארנק ובו 20 אלף שקל, העביר אותו למשטרה

עובד עיריית מגדל העמק, סאקר זובידאת קיבל השבוע תעודת הוקרה מראש העיר וממפקד תחנת המשטרה על אזרחות למופת שגילה * "בסך הכל עשיתי מה שכל אחד היה עושה", הוא לא מבין על מה המהומה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *