בית / קריות / חדשות קריות / שלושה רכבים הוצתו בקרית מוצקין. צעיר מקרית חיים נורה ברגליו

שלושה רכבים הוצתו בקרית מוצקין. צעיר מקרית חיים נורה ברגליו

בסוף השבוע עלו באש שלושה כלי רכב שחנו ברחוב לוי אשכול בקרית בקרית מוצקין, סמוך לעשה שתיים לפנות בוקר. שני צוותים של לוחמי אש הועזקו למקום ולאחר שכיבו את הלהבות התברר כי מדובר בשלושה כלי רכב שנשרפו כליל. חקירה ראשונית העלתה חשד כי מדובר בהצתה וחמר החקירה הועבר למשטרת זבולון. על פי החשד, פרצה באש, ככל הנראה בגלל הצתה, במונית שחנתה והאש התשפטה לשני כלי רכב נוספים.

התלקחו במהרה. הרכבים אמש בקרית מוצקין (צילום כיבוי אש מחוז חוף)
שריפה במוצקין. צילום כיבוי אש מחוז חוף

משטרת זבולון חוקרת את נסיבות פציעתו מירי של צעיר בן 24 מקרית חיים ביום שני השבוע. הוא נורה בשטח החולי שבין שכונת המגורים בשדרות דגניה למיכלי הדלק. מדובר בשטח נטוש שידוע בקרב דיירי השכונה שלעיתים קרובות מתקיימות בו פעילויות פליליות. השטח הנטוש והנסתר מעין אדם מהווה קרקע פוריה בעיקר לסוחרי סמים אשר מבצעים שם את עיסקאותיהם.

הצעיר שנפצע ברגליו פונה לבית החולים רמב"ם במצב בינוני והוא נותח. מחקירת המשטרה עולה החשד כי מדובר בסכסוך בעולם התחתון והצעיר אינו משתף פעולה עם המשטרה.

בדוק גם

שמרית ציון, נורית לוי, מיכל ויצמן, עמית טליאס, יובל שטרית (צילום: דורון גולן)

אחותי המתולתלת

רצה הגורל ושיער חלק לא היה מנת חלקן. הן נולדו עם רעמת תלתלים, לא תמיד אהבו אותה, ניסו להערים עליה ולהחליק אותה, עד שלבסוף הבינו שתלתלים זה הכי-הכי. קבלו את הקרייתיות יובל שטרית, מיכל ויצמן, עמית טליאס, שמרית ציון ונורית לוי שהתקבצו לשיח מתולתלות ומאושרות ומכריזות: תלתלים זה אופי

אבי רוטמן, פתיחת מסע הבחירות. צילום: דורון גולן

אבי רוטמן הודיע רשמית על התמודדות לראשות עיריית קרית מוצקין

בחצר ביתו בשכונת נווה גנים בקרית מוצקין, הודיע ביום שלישי השבוע חבר מועצת העיר, אבי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *